Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Harmincas/negyvenes nőknek...

Harmincas/negyvenes nőknek idézetek, versek, ilyenek?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk reggel,este,nap közben igazából barmikor küldenek egy nőnek (37) valami kis édes szöveget az tetszene neki vagy ennek a korosztálynak mi az úgymond aranyos, ha egy vers vagy idézet aranyos akkor kérhetek példákat, ha ez nem annyira jó ötlet akkor mivel tudnám feldobni a kedvet?


16/F



2021. máj. 18. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ahhoz tudni kell, milyen kapcsolatban vagyok a 16 éves kisfiúval.
2021. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

1-es jól mondja! Ezt kifejtenéd bővebben?


Utó anyáknapi verseket keresel?

2021. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
;) Ha anyucinak akkor talán cuki,de én arra gondolnék hogy mit csinált már megint ez a büdös kölök,de ha ez a nő esetleg kiszemelted felejtsd el ,kisfiú vagy hozzá.
2021. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tepfal ***** válasza:
78%
Ebből is látszana, hogy fiatal vagy hozzám. Ha verseket akarok olvasni, kinyitok egy kötetet. A partneremtől mélységi beszélgetéseket várok.
2021. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

"Az embernek három korszaka van: ifjúság, felnőttkor és a 'remekül nézel ki'".


Esetleg lezárhatod azzal, hogy remekül néz ki. Imádni fog érte.

2021. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Éppen 37 éves vagyok, de szerintem ez totál személyiség függő, hogy kit mi dob fel.

Alapból mi miatt szeretnéd feldobni? Baj van a munkájával, egészségével? Vagy csak rossz kedve van a sok esőtől? Túl sok a kérdőjel.


Magamból kiindulva, én nem szeretem, amikor valaki csak úgy minden körítés nélkül idézetet, versikét, stb. küld, olyan személytelennek érzem. De mondom, személyfüggő. Ismerd meg jobban a célszemélyt hozzá.

2021. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a legdurvább kérdés eddig a mai nap folyamán... Már a nyitás is tetszett, de az aláírásban szereplő "16/F" tette fel az "i"-re a pontot :D
2021. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
1. Igazából ő a tanárnőm, és igazából érzek iránta és így random gondoltam hátha ez így cuki lenne vagy mi
2021. máj. 18. 20:42
 9/11 A kérdező kommentje:
De amúgy jó válaszok vannak, el gondolkodtató, köszönöm, várok meg utóbbi hossza szólásom után
2021. máj. 18. 20:44
 10/11 Tepfal ***** válasza:
100%
Ha a tanárod, akkor csak kellemetlenséget okozol ezzel neki. Normális pedagógus a diákja minden ilyen romantikus/szexuális közeledését vissza kell, hogy utasítsa, még akkor is, ha neki személyesen beleférne, hogy egy korodbelivel kavarjon, az állását, sőt hivatását kockáztatná ezzel, és nem véletlen tiltott. Ha tényleg személyesen őt szánta neked az élet, várd ki, amíg már nem a tanárod, ha pedig ez a korosztály vonz, keress olyan érettebb nőt, aki nem tanár.
2021. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!