Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szórakozóhelyek tudatosan...

Szórakozóhelyek tudatosan alkalmazhatnak olyan nőket, akik meghívatják magukat minél több férfival?

Figyelt kérdés
Szabadtéri helyen voltunk, ahol volt egy csaj, aki több férfival meghívatta magát jó drága piákra, főleg több ezer ft-os koktélra. Dumált velük egy darabig, majd gyorsan lekoptatta őket. Én direkt figyeltem, hogy annyit ivott, amennyit egy alkoholista sem bírna, és ehhez képest egyáltalán nem úgy tűnt, hogy becsípett volna. Lehet, hogy erre volt ráállítva, a pultnál pedig alkoholt nem töltöttek a piájába? Találkoztatok már ilyennel?

2021. máj. 18. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú évekig dolgoztam bárokban.

Azt tudnod kell, hogy a legtöbb ilyen hely foglalkoztat lányokat, akiknek az a dolguk, hogy fogyasztásra ösztökéljék a (férfi)vendégeket.

Ezt hívják konzumálásnak.

Természetesen a lányok kamu piát kapnak, majd záráskor százalékot a fogyasztás után.

Jó ha tudod, hogy a bárokban ipar szintű trükközés megy az italokkal.

A vendégek is folyamatosan át vannak verve.

2021. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát, akkor én nagyon le vagyok maradva. Én mondjuk ezeket a helyeket jelenteném, vagy minimum elhíresztelném, hogy ilyen tisztességtelen üzleti gyakorlatot folytatnak. Azt is szankcionálnám, hogy nőknek ne legyen teljesen ingyen a belépő.
2021. máj. 18. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Hiába jelentenéd, mert -szinte- mindenhol bevett szokás a lehúzás az éjszakában.

A csak szórakozni vágyó lányok is "prostiként üzemelnek" amikor elfogadják az ingyenes belépőt, hiszen egyetlen férfi sem menne be, ha nem lennének bent csalinak a lányok.

A pénz pedig a férfiaknál van, hiszen sohasem a lányok fizetnek, ha jön a pincér. Ezzel be is zárult a kör, hogy hogyan kerül át a férfiak pénze a vendéglátósokhoz.

2021. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!