Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet úgy élni, ha nem "menő"...

Lehet úgy élni, ha nem "menő" az ember?

Figyelt kérdés
Nem igazán járok Facebookra, de néha felnézek. Tele van olyan kortársakkal, akik "menő" kulturális programokat jelölnek, vagy "menő" fotókat raknak fel, én meg valahogy ki vagyok ebből maradva. Kicsit fáj, másrészről viszont nem akarok más lenni, mint amilyen vagyok. Csak én vagyok így ezzel? Szóba állnak még a lányok olyan pasival, aki ilyen szempontból nem "menő"? Egyáltalán van olyan lány, aki nem "menő"?

2021. máj. 19. 02:33
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
A FB nem menő, hanem nyomorék nyugger boomer cucc.
2021. máj. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Á, nem, nem lehet nem menőn élni, temesse el magát mindenki, aki nem páwa meg swag yolo (és meg hasonló szlengek).


Kérdező, te is tudod jól, hogy az a sok szr, amit felpakolnak a netre, arra jó, hogy mutogassák magukat az emberek a világon.


Ha ennyire zavar, miért nem tiltod le az ilyen képeket? Vagy miért facebookozol?

25 éves lány vagyok, se instám, se twitter - se nem tudom még létezik - nincs nekem. Nem is hiányzik, nem cseszem fel az agyam a sok felvágós képekkel.

Facebookom ugyan van, de tufod mire használom? Aki be van jelölve ismerősnek, az ő tartalmait letiltom, ne is lássam hírfolyamon. Kit érdekel más ember..

Ami nekem megjelenik: autós csoportok bejegyzései, kutyás csoportok posztjai, fotós csoportos képek, könyvkibeszélős fórumok, 1-2 mémoldal posztjai, zsaruellátó, ilyenek. De ezeket is ritkán nézem meg, csak ha kikapcsolódni és szórakozni vágyok.


Javaslom neked is, hogy kezd el élni egy kicsit a a való világban, mert így csak be fogsz golyózni otthon.

Menj ki a szabadba, sétálj kedvedre, keress barátokat, tanulj, olvass, keress hobbit.

2021. máj. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Bárhogy lehet élni, csak minek? Amikor lehet máshogy is. Inkább változtass magadon, látszik az írásodon, hogy nem érzed jól magad a bőrödben.


#2re meg ne hallgass, összevissza ír. Egyrészt a páwa swag yolo dolgok kb. 10 éve voltak menők, le van maradva. Másrészt meg biztos majd nagyon sok csajjal fogsz tudni ismerkedni olvasás meg sétálgatás közben 😄

2021. máj. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, 100 éve így élek.
2021. máj. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Most a legutolsó esküvő amin még vendégként részt vehettem, egy olyan barátomén volt, aki a moly.hu-n jött össze a párjával. Lehet a könyvolvasás magányos hobbi, de egy könyv mindig jó közös téma a beszélgetésre.

Tehát attól, hogy te nem tudod elképzelni, hogy az lehet akkora kohéziós erő, hogy összehozzon két embert, attól bizony még van, ahol ez működik.

2021. máj. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem is lelomboz, hogy tulajdonképpen semmit nem csinálok, de közben mindenki rakja ki a dolgait facebookra, amik izginek tűnnek. Mentális beteg vagyok, de egy ponton túl az én hibám, hogy ennyire belecsúsztam és nem érdekel semmi, emiatt pedig dühös vagyok magamra.

Szeretnék külföldre menni tanulni kb akármit és dolgozni, hogy kitörjek ebből az állapotból, részben a facebook kezdett el motiválni ebbe az irányba. Így jól hangzik, hogy hosszú távon pozitívan hat, de ha nem jön össze az elképzelésem, akkor meg még lejjebb fogok kerülni, úgyhogy többnyire szörnyen irritál a facebook és csak stresszelek még jobban a sivár életem miatt.

Javaslom, hogy te is találj egy célt magadnak és utána remélhetőleg nem fog érdekelni ennyire mások élete, ha sikerül megvalósítani.

24l

2021. máj. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég jól elvagyok anélkül, hogy kifelé kellene bizonygatnom ismeretleneknek milyen jó az életem.

És nem is érdekelnek azok a nők, akiknek ez fontos

2021. máj. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle értékrend van, amire utalsz, az csak az egyik. (Ha nem erős jelző "értékrendet" használni rá.)


Élj a sajátodnak megfelelően, és meg fogod találni a hozzád való társat, társakat.

2021. máj. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet. És vannak ilyen emberek.

Én a Facebookot speciel arra használom, hogy a tényleges ismerőseimről megtudjak dolgokat, ha kitesznek képet vagy valamit. (Nem beszélek mindenkivel minden nap, de pl jó tudni hogy valaki megszerezte a jogosítványt mondjuk vagy elkezdett/befejezett egy képzést, eljegyezték, stb.) És én sem rakom ki a fél életemet, csak a számomra fontos pillanatokat, amit szeretnék megosztani az ismerőseimmel. De nagyon sokan kb semmit nem tesznek ki. Nem ettől lesz valaki menő vagy nem menő. A gimiben nálunk (2-4 éve) aki menőnek számított, Facebookra alig tett ki valamit (meg egyéb platformokra)... Amúgy meg kicsit olyan mint egy kirakat, azt teszi ki az ember ami a legjobb az életében, a rosszat meg soha, tehát egy valamelyest valótlan képet ad valakinek a Facebookja az emberről önmagában. Plusz ha megjelöl egy programot, nem biztos, hogy el is megy. :)

2021. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Én elég menő vagyok, de nem használok facebookot, se semmi ilyen fost. Tindert használok, kocsim bejön a sok nőnek, nekem meg ők :)
2021. máj. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!