Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sok jóból kimaradtam ha...

Sok jóból kimaradtam ha fiatalon nem buliztam meg nem csajoztam, helyette itthon ültem?

Figyelt kérdés

Sokat voltam emiatt szomorú, hogy nekem nincs kivel bulizni járnom, meg nincs barátnőm. Mások korombeli meg jól el van, élvezi az életet.

Csak párszor buliztam életemben, igazából az nem is annyira hiányzik, de egy társ az viszont igen.


2021. máj. 21. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És a korod béliek mennyi idősek ?
2021. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek sok jó dolog kimarad. Figyelj előre. Hogy innen merre tovább.
2021. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
És ebben most mi a kérdés? Te is tudod a megoldást, szerezz barátokat, aztán menj el azokkal szórakozni.Ha élményeket akarsz szerezni, akkor tegyél róla. Ezt senki nem tudja megoldani helyetted.
2021. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Felnőttként is megteheted ezt.
2021. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2021. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak párszor voltam bulizni, de akkor is csak ültem és iszogattam. Nem is hiányzott a több buli, mert nem szeretem, így nem is éreztem, hogy kimaradnék a jóból. Introveltált típus vagyok, nekem sokkal jobban esik, ha egy jó baráttal beülünk kávézni, vagy enni valahová, mintha bulizni mennénk. Apropó egy társ az már tényleg nekem is hiányzik. De annak semmi köze a bulihoz, ott tudnék utoljára ismerkedni, mert szégyenlős vagyok, az alkohol pedig csak rontana rajta, nem bírom túlzottan a piát. Anélkül pedig nem mernék csak úgy leszólítani valakit.
2021. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten igen, gondolom gimnazista vagy, tehát ilyenkor vagy a szinte a legszabadabb majdnem.

Mondjuk most a covid miatt amúgy se tudtál volna sokat mozgolódni...

2021. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmenjek veled valamerre bulizni??
2021. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Me too😭😭17f
2021. máj. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, hogy nem igazán. Egy kezemen meg tudom számolni hány buliban voltam, de azokon is csak akkor éreztem magam jól, amikor egy kis társasággal (a közelebbi barátaimmal) félrevonultunk iszogatni és beszélgetni.

Viszont sok osztálybulin nem voltam ott (mármint maguknak szerveztek szülinapi/"csakúgy" bulit, esetenként 100+ emberrel), de jó pár történetet hallottam, videót láttam, és azokból kiindulva jobb is, hogy nem mentem el. Az osztálytársaim nagyon tudtak bulizni, már első évünkben híresek voltak erről, úgyhogy örülök, hogy azoknak nem voltam szemtanúi..

Engem inkább az tölt fel, ha páran elmegyünk, beülünk valahova enni-inni (nem pia!), vagy kirándulunk egyet, meg ezeket sokkal jobban értékelem, mint egy bulit.

Egy társ amúgy nekem is hiányzik, már elég rendesen, de nem hinném, hogy pont bulikban találkoznánk össze.

2021. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!