Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lesz szerintetek megint...

Lesz szerintetek megint korlátozás itthon mint tavasszal?

Figyelt kérdés
Bevásárló központok, boltok, sulik bezárása, meg ilyenek?
2020. nov. 1. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Vmi biztos, ha mas nem latszat intezkedesek kellenek h az esetszam novekedest eltudjak sikeres vedekeznek konyvelni a vegen
2020. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem most már nem fogják merni bevállalni, mert mindjárt itt a karácsony, és becsődölne az ország egy olyan bevételkieséstől amit az okozna, ha minden zárva lenne az ünnepek idején. A digitális oktatást még el tudom képzelni.
2020. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sanszos, KFCben dolgozó ismerősömnek már mondták hogy hónap közepétől várható hogy csak autós kiszolgálás lesz megint.
2020. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem hiszem. Az ország mégegy ilyen 3 órási bezárást nem bírna ki... Már végre az emberek nagy része el tudott helyezkedni. Ha megint bevezetnék, hogy minden üzlet 3 órakor zárjon be, katasztrófa lenne!

Ez egy kicsi orszag, ahol az embereknek nincsenek milliók megspórolva, mint a németeknél meg a többi uniós országban!

Január elején jön az ellenanyag. Szerintem addig vár a kormány.

Továbbá, jön a Karácsony, amikor az emberek a jövedelmük jelentős részét elköltik a kisebb üzletekben is. Azt nem lehet megtenni, hogy 3 - kor bezár minden a Karácsony előtti hetekben. Mostmár foggal - körömmel kibírjuk az ellenszer érkezéséig!

2020. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Annyira szigorú szerintem nem lesz, mint tavasszal mert akkor tönkre megy a gazdaság. Látszik a látszat intézkedésekből hogy ők is tudják hogy nagy baj lenne ismét egy karantén, de azért tenni akarnak valamit hogy azt mondhassák hogy ők a hősök akik megmentettek minket.
2020. nov. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az állam inkább bevállal tavaszig 10 ezer halálesetet, csak ne legyen újabb 100 ezer munkanélküli. A tavaszihoz hasonló bezárás esetén államcsőd lenne.


Ez nem az egészségügyről hanem a pénzről szól. Ezért a tavaszihoz hasonló leállás nem lesz.

2020. nov. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha bezár minden, akkor a gazdaságnak kakukk van. Viszont valamit tenni kéne, mert rohamosan növekszik a fertőzöttek száma. Bár még mindig jobban állunk, mint pl a belgák, ott 11 millió lakosra van 11 ezer haláleset, nálunk meg 9re nincs 2000.
2020. nov. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!