Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sok jóból kimaradtam ha...

Sok jóból kimaradtam ha fiatalon nem buliztam meg nem csajoztam, helyette itthon ültem?

Figyelt kérdés

Sokat voltam emiatt szomorú, hogy nekem nincs kivel bulizni járnom, meg nincs barátnőm. Mások korombeli meg jól el van, élvezi az életet.

Csak párszor buliztam életemben, igazából az nem is annyira hiányzik, de egy társ az viszont igen.


2021. máj. 21. 20:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Egy társ amúgy nekem is hiányzik, már elég rendesen, de nem hinném, hogy pont bulikban találkoznánk össze"


Pont ez a baj, ha nem is buli, de valamilyen programokban részt kellett volna venned és akkor lenne társ-barát dögivel!


Ezt már jó elkezdeni középiskolában.

2021. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A barát része megvan (nem azt mondom, hogy sokan vannak, de szerencsére akadnak), volt olyan is, akit egyéb, nem sulis, programon ismertem meg, és a mai napig beszélgetünk, a kapcsolat/társ dolog nem igazán jött össze még. De még nem adtam fel (:
2021. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!