Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miután be vagytok oltva, már...

Miután be vagytok oltva, már járkáltok sok emberrel találkozni? Pl házibuli, esküvő

Figyelt kérdés

A kérdésem nyilván azokhoz szól, akik beoltatták magukat COVID ellen és nem a kártya miatt, hanem maga az oltás miatt. Az "oltás fszság" és "zárkózz be egész életedre" kommenteket légyszi mellőzzétek, elfogadom hogy van olyan aki nem kéri az oltást, az az én döntésem hogy én igen.

Szóval ti mentek/mennétek ilyen nagy tömeges helyekre? Főleg ha mondjuk krónikus betegségetek is van, ami a COVID-dal együtt nem szerencsés.



2021. máj. 29. 10:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2021. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Asztmás vagyok, voltam covidos is, nem volt különösebb bajom, megyünk koncertekre, strandra meg minden felé
2021. máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Az oltás sem ad teljes védettséget. Ugyan ugy elkaphatod es fertozhetsz is.
2021. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Én nem. De én amúgy sem jártam bulizni. Azért oltattam be magam mert tömegközlekedéssel járok dolgozni. Amúgy is mindig veszélyesnek éreztem, semmi kedvem a buszozás miatt kipurcanni.
2021. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok beoltva, de ugyanúgy járkálok mindenfelé. Van egy csomó szabadtéri, kiülős hely is ahová el tudok menni. Szóval nálam nem nyerő a kormány zsaroló politikája.
2021. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
Én csak olyan társaságba megyek zárt térbe, ahol mindenki be van oltva.
2021. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
3-as, aki beoltatja magát, az pont nem ugyanúgy kapja és nem ugyanúgy fertőz, csak úgy mondom ;)
2021. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
Én ezt nem értem. Aki tényleg az oltás miatt adatta be, nem a kártya miatt, az mitől fél? Nem abban hisztek, hogyha elkapjátok se lesz komolyabb bajotok? Vagy ti korona előtt se jártatok téli időszakban sehova, nehogy összeszedjetek egy náthát?
2021. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Metionin ***** válasza:
78%
Én alapból nem járkálok ilyen helyekre. Egyedül balettozni járok több emberrel, az csoporttól függően 4-6 ember, ráadásul mindig a lehető legmesszebb állunk egymástól, hogy biztosan ne rúgjunk össze. Nagy rendezvényre (koncert) októberben megyek legközelebb.
2021. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%

"Ha valaki 2 oltást kap, és a 2. oltástól eltelt már 2 hét akkor azt tudjuk, hogy ő rendkívüli mértékben lesz fertőző képes." Szlávik János, Hír Tv-s riport

[link]


Lassan már tőletek kell menekülnünk, mert ti lesztek a potenciálisan veszélyes egyedek a társadalomra nézve. :D


"A vakcinák elősegítik a mutációk elterjedését"

[link]

2021. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!