Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szoktál a buszon hangoskodni?...

Szoktál a buszon hangoskodni? Hangosabban zenét hallgatni a kelleténél? A busz ülés hát támlájára ragasztottad már a rágódat? És elöl vagy hátul szeretsz ülni a buszon?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%

Hát ha be vagyunk baszva igen de próbálunk nem tul fleok lenni xd

Olyan hangosan hallgatom ahogy nekem jó. Nem hinném hogy olyan hangosan hallgatom hogymásokat zavarjak.

Nem ragasztottam soha, és mindig hátul ülök. 🤷🏻‍♀️

Amugy mik ezek a random kérdések?😂 Vagy miért érdekel?

2021. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak mert errefelé, ahol én buszozok itt elég gyakori a hangoskodás a buszon meg stb,..
2021. máj. 29. 10:41
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
mikor fiatalok voltunk és be voltunk baszva akkor hangoskodtunk a buszon
2021. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Ne tartom értelmét.
2021. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem, tudok viselkedni.
2021. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem vagyok cigány.
2021. máj. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem szoktam hangoskodni

2. Zenét csak fülesen hallgatok, ha nincs nálam, akkor netezek/bámulok ki a fejemből, vagy ha valakivel utazom, akkor halkan beszélgetünk

3. Nem ragasztottam rágót sehova, illetve firkálni sem szoktam

4. Középtájon szeretek ülni

2021. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr beszédeit hallgatom teljes hangerővel. Az ő képét ragasztom az ülésekre. Jobb oldalon ülök mindig.
2021. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem, mert nem vagyok egy alpari rikárdó. Aki rágót ragaszt az ülésre először eltörtném a kezet, de szilánkosra, majd eltiltanám a tömegközlekedéstől.. járjon ahogy akar..
2021. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Mindig fülhallgatóval hallgatok zenét. Nem olyan jó telóm hangszórókat, plusz én is utálom ha más csinálja. Viszont elég hangosan tudom hallgatni (pl sapkán kívülről fejhallgatóval) és vicces ha kihallatszik kicsit. (Csak néha és csak ha nagyon közel van valaki hozzám) De vicces hogy meglepődnek, hogy egy teljesen átlagos öltözködésű mosolygós kislány fülében elég hangosan valami nagyon hörgős metál szól.

Nem szemetelek, nem ragasztgatok.

Ott ülök, hogy amikor leszállok, a lehető legközelebb legyek a célomhoz.

2021. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!