Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szoktál a buszon hangoskodni?...

Szoktál a buszon hangoskodni? Hangosabban zenét hallgatni a kelleténél? A busz ülés hát támlájára ragasztottad már a rágódat? És elöl vagy hátul szeretsz ülni a buszon?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 10:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#8, és a pólód is narancsszínű, ugye?
2021. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Azért van fejhallgatóm hogy azon keresztül hallgassam a zenét. Ha nincs, akkor nem hallgatok semmit. Nem akarok senkit zavarni.


Rágót nem ragasztok támlára. Olyan állapotban hagyom azt a helyet ahol ülök, ahogy én is várnám hogy ott legyen.


Oda szeretek ülni, ahol épp van hely.


Anyum megtanított viselkedni kiskoromba. Részegen sem teszek olyat ami nem helyes.

2021. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Metionin ***** válasza:
100%

Hangoskodni nem szoktam, zenét fülessel hallgatok, bár egyszer úgy a 3. alvás nélküli napomon mentem haza hajnalban éjszakás műszakból és mivel egyedül voltam a buszon,elkezdtem a zenével énekelni hogy ébren maradjak. Miután előadtam a fél albumot, leesett hogy nem lehetek egyedül, mert valaki vezeti a buszt. Égtem mint a Reichstag de a sofőr nem szólt semmit :D

Rongálni se szoktam szándékosan, távolsági régi ikaruson volt már hogy a kezemben maradt a kapaszkodó vagy az ablak nyitókája de arrafelé ez előfordult.

Ajtó mellett szeretek ülni jobboldalt, legszívesebben az első ajtó mellett az egyes ülésen vagy a középső mellett a kettesen, ablak felől.

2021. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

-Nem szokásom hangoskodni, buszon pláne nem.

-Zenét csak akkor hallgatok, ha nálam van a fülhallgatóm, különben nézem a tájat, olvasok, vagy ha barátokkal utazok, akkor velük beszélgetek.

-A buszt semmilyen tekintetben nem rongálom, nem szemetelek, alapnak tartom, hogy nem teszem tönkre/roncsolom azt, ami nem az enyém (a saját cuccaimra is vigyázok). Amúgy is rossz állapotban vannak az itteni buszok, minek rontsam tovább őket?

-Régen hátul, de mivel egyre inkább oda ülnek a leghangosabbak, már középen, vagy a hátsó ajtóhoz közel.

2021. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%
Vicces hogy lepontozták azokat akik odaírták hogy bebaszva hangosak😂 mennyi begyepesedett unalmas élettelen ember van itt te jó ég
2021. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem!

Mindig normálisan viselkedtem, a helyem átadtam az idősebbeknek vagy kismamának.

Zene csak fülhallgatón

Ha úgy volt rágó zsepibe

2021. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!