Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy nap kb. hány különböző...

Egy nap kb. hány különböző ember ír rátok fb chaten?

Figyelt kérdés

Figyelem, a kérdés csak azokhoz szól, akiknek van fb chat!

Nekem van, hogy egy nap 4-5 ismerős is ír, de van, hogy csak 1.

Nektek mennyien írnak?


2021. jún. 1. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Napi szinten 3. Mindig ugyanazok. Másokkal viberen irogatok.

Elég is ennyi bőven.

2021. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyanaz a pár ember (kb.10) szokott írni.
2021. jún. 1. 18:47
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
0 és 0 között.
2021. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4 családtag és 2 barát, akikkel rendszeresen. Meg vannak csoportok, de azokban nem vagyok túl aktív.
2021. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Csak hozzátartozó ír, 1-2.
2021. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
1-2.
2021. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Általában kb 2. Egy emberrel biztosan beszélek minden nap, párral meg pár naponta.
2021. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon változó. Ha a csoportbeszélgetések számítanak, ma 6, tegnap 7 beszélgetésem volt.

Csak privát: ma 3 tegnap is 3, de csak 2 átfedés volt. Csoportnál is van 2 átfedés.

Ebből a 13 beszélgetésből én 2-t kezdeményeztem, mindkettő privát volt. De volt olyan hogy egy beszélgetésben egy nap többször volt akció és valamelyikét én kezdeményeztem.

Minden beszélgetésben összes résztvevők száma (rajtam kívül, egy embert akárhány csoportban szerepelt is, egyszer számolva): 25

Ebben volt egy szülinapi köszöntés, azt leszámítva: 19

2021. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Átlagban úgy 2-3, ők barátok és/vagy szaktársak, közülük kettővel napi szinten beszélek általában (néha kimarad 1-2 nap). Rokonokkal nem szoktunk irkálni, csak elvétve küldünk unokatesómmal egymásnak vicces videókat, képeket.

Vannak olyan napok, amikor több, mint 5-en is írnak, de ez már sajnos ritka. Arra is akad példa, hogy én kezdeményezek beszélgetést, de az nem annyira sűrű, inkább csak akkor fordul elő, amikor rákérdezek, hogy lenne-e kedvük találkozni valamikor.

2021. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!