Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Férfiként hogyan kezeljem, ha...

Férfiként hogyan kezeljem, ha haverom barátnője beszólogat?

Figyelt kérdés
Haverom össze jött egy régi exem barátnőjével. A csaj nagyon nem bírja a képem, és mivel a haverom mostanában egyre több közös összeröffenésre elhozza, így akaratlanul is összefutok vele. A csaj minden alkalommal elejt egy random beszólást, legyen az a magasságom, kinézetem, múltam stb, ráadásul ilyen full alpári, arrogáns módon. Én meg nem tudok hogy visszavágni, mert 1. haverom barátnője, 2. mégis csak egy nő.. Nem tudom, hogy hogyan kezeljem ezt az egész helyzetet. Beszéltem erről már a haverommal is, ő azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele. De nekem meg elég gáz, hogy konkrétan egy csaj terrorizál, férfi létemre...

2021. jún. 1. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tekintsünk el a nemektől

Kérdezd meg nyiltan mi a baja veled. Párja jelenlétében persze

Mert már észre vetted hogy bököd a csőrét

Ha ilyen normálisan reagálsz rá akkor talán magába száll kicsit pláne ha a párja előtt kérsezed meg ilyen normálisan nem ingerülten.

Felnőtt módjára kezeld ha ő erre nem alkalmas akkor ne szánj arra időt hogy meghallgasd a hülyeségeit

2021. jún. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
78%

Voltam hasonló szituban.

Simán, a barátom előtt közöltem a csajjal, hogy ő (ekkor rámutattam a srácra) a barátom, te meg csak az a csaj, aki éppen most szopja. Ennek fényében tudja, hogy hol a helye, mert fel lesz képelve.

2021. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is volt ilyen, új melóhelyen, egy totál ismeretlen csaj nekiállt beszólni mindenfélét.

Mondjuk addig nem maradtam, mire lereagáltam volna.

Manapság már nagyon tudnám, mit kéne.

Végén megtudtam, bele van zúgva teljesen egy munkatársba, aki próbálta lekoptatni, de ezt meg úgy kompenzálta, hogy beszólt minden férfinak.

2021. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor beszól, akkor mond neki, hogy "Köszönöm a bókot, ez inkább csak téged jellemez";

Hagyd figyelmen kívül, mintha ott sem lenne;

Kérdezd meg tőle a barátod előtt, hogy azért szívat, mert bejössz-e neki, vagy alapból fedélzeti problémája van?;

Hívd ki egy bunyóra.

2021. jún. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Aonime válasza:
69%
Leitatni, jól seggbe rakni,közbe hajat tépni pofozgatni, barátnak meg egy szót se !!
2021. jún. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg h olyat is tud mondani amivel tényleg megtud bántani vagy szimplán kinyögi végre h hol viszket?
2021. jún. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló szituációban, egy haver akkori barátnőjének a legjobb barátnője kezdett volna szivatni. Én szívbaj nélkül visszaszóltam neki. Ha nem tettem volna csak rontok a helyzeten, mert azt hitte volna, hogy következmények nélkül megteheti. Neked is azt ajánlom, hogy ne hagyd magad. Nem kell durvának lenni, de érezze a törődést. Ha meg haverod ezen kiakad, akkor azért a barátságért nem kár.
2021. jún. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nemtől és kortól függetlenül visszaszólok nyíltan annak, aki nekem beszólogat. Türelmes ember vagyok, az első 20 beszólást még tolerálom, aztán elkezdek én is visszaszólogatni. Érdekes módon utána mindenki abbahagyja.
2021. jún. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Szólj vissza nyugodtan,hiába nő,ha nem úgy viselkedik..

Barátod se barát,mert exed barátnőjével össze jött

2021. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudok hogy visszavágni, mert 1. haverom barátnője, 2. mégis csak egy nő.."


Ezt nem értem. Nyilván nem alpári stílusban kell ráförmedned és veréssel fenyegetned..... :DDD

Nőként nem értem, miért ne szólhatnál egy nőnek, hogy viselkedjen már normálisabban.

Annyi, hogy én ott helyben azonnal mondanám meg neki amit akarok, mert ha kettesben beszéltek akkor úgy adja elő másoknak a történetet ahogy ő akarja.

Legközelebb mikor beszólogat, akkor higgadtan de határozottan mondd meg neki, hogy jó lenne ha végre leszállna rólad.

Ha nem áll melléd a társaság akkor meg hagyd őket a fenébe, legalább kiderült hogy hányadán is álltok.

2021. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!