Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnám a folyamatosan...

Hogyan tudnám a folyamatosan beszólogató, idegesítő osztálytársamat lerázni?

Figyelt kérdés

Elegem van már abból, hogy az egyik osztálytársam (lány) állandóan oltogat engem, kicsúfol a testalakom és az oxigénhiányosságom miatt és azzal jön, hogy megver (de úgy sem merné). Nem beszélek az osztálytársaim többségével olyan sokat (az ellenségeimmel egyáltalán nem), mert ez az osztály mindig a rossz útra tér. Már meg is nyertük az év legrosszabb diákjai címet. Például már 5 osztálytársamnak fegyelmije lesz dohányzás, óra zavarása és egyéb okok miatt.

Nem tudom, hogy mitévő legyek, mindig egy nyugodt ember voltam, barátságos, mindig megpróbáltam a maximumot kihozni magamból.

Az osztályzataimmal nincsen semmi baj, sőt, én vagyok a legjobb tanuló az osztályból.

A szüleim mindig arra tanítottak, hogy ne legyek soha önző, barátságos legyek, példamutató, ne cigizzek, hogy ne hozzak rájuk szégyent.

De most már kezdem lebecsülni magamat annak ellenére, hogy a tanárok teljes mértékben meg vannak elégedve velem.

Szóval szerintetek mit csinálnátok a helyemben azzal a lánnyal?

Legszívesebben felpofoznám és vérig sérteném, amíg nem könyörögne, HA nem lenne lány. 16F



2019. jan. 16. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Csak utalgass rá, hogy mivan, szerelmes beléd vagy valami hasonló dolgot, elvégre lány, szóval jogos a kérdés, hogy miért érdeklődik irántad ennyire, ezzel akar bejönni nálad vagy valami hasonló. És ha lehet, úgy utalj erre, hogy az osztályod többi tagja is ott van mert akkor rendesen zavarba jönne és nem nem kell ehhez az, hogy ténylegesen érezzen irántad bármit is.
2019. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az 1-es jót ír, ha mondod neki, hogy biztos azért zaklat, mert beléd van zúgva, fix, hogy akkor szólt hozzád utoljára.
2019. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1: Ez nem igaz, mert decemberben közölte velem, hogy gondolatában már a beleimet tépte széjjel és ha mód lett volna rá, már rég megölt volna. Esze egy szál se, mert ő is megbukik több tantárgyból és a tanároknál nem beszél semmit jóformán. A szünetben akkora a szája mint a bécsi kapu. Már az első napon láttam, hogy utál engem, én felismerem az ilyen embereket.

Biztos hogy utál, mert állandóan lenéz, kibeszél engem.

2019. jan. 16. 15:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Különben is, nincs olyan testalakom, hogy belém lenne zúgna.. Nagyon kevés az olyan lány, aki nem a testalakot veszi figyelemben elsősorban. Mert az, aki azt mondja, hogy akkora, mint egy páncélosszekrény és olyan mint a disznó az biztos hogy nem szerelmes belém.
2019. jan. 16. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Lett valami?
2021. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!