Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Annyi rosszaságot csináltam...

Annyi rosszaságot csináltam már a suliba az évek alatt! De írtok ötleteket, hogy milyen rosszaságokat csináljak még? Valami izgalmas balhét írjatok, ami durva lesz ha megcsinálom.

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 06:35
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem az lenne a leg durvább ha el kezdenél a tanulásra koncentrálni. Na attól tuti össze-vissza fossa magát mindenki
2021. jún. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Nekem amúgy van egy tippem Kérdező. Van egy olyan osztálytársam, mint te, és mi tudod minek örültünk a legjobban? Mikor végre elzárást kapott. Szóval, szerinte húzd meg magad erre kis időre, mert hidd el, ezek a rosszaságok jórészt csak neked viccesek.
2021. jún. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Szeretnél javítóintézetes lenni? Szép jövőkép, gratulálok
2021. jún. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Én mondok egy durva balhét, de készülj fel, hogy kemény lesz.


Hívd össze az egész sulit, és előttük, állj ki ellenem verekedni! ;)

2021. jún. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szegény tanároknak már így is sok hülyeséget kell kiállnia elég kevés fizetésért, ne tedd még rosszabbá.


Helyette mondjuk beállhatnál segíteni, ha már ennyi fölös időd és energiád van :) Beállhatsz fénymásolgatni, pecsételni, dogát javítani...


Így is rólad fog beszélni a tanári kar, csak szitkozódás helyett dicsérni fognak. Meg fogod kapni a figyelmet, és büntit se fogsz kapni.


Sőt, lehet valami jutalom is befigyel majd.

2021. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
4-es voltam, várom a privát üzeneted, aztán összeütünk a sulid előtt, de készülj fel testileg-lelkileg rá🤯
2021. jún. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
6, te is olyan kemény vagy, hogy ahelyett, hogy esetleg lebeszélnéd a rosszról, inkább adod alá a lovat és te is beszállsz a suttyók sorába?
2021. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Amúgy a 6-osnak elmentek otthonról vagy mi? 😂😂

Azthiszed mindenki Salgótarjánban lakik mint te és folyamatosan bunyózni akar a suli előtt ismeretlenekkel? Olyan nincs hogy az ország másik végére kéne menned az "ütközetre"? Azt meg sose értettem, hogy hogyan lehet úgy verekedni hogy előre lebeszélitek mint egy randit? Aki verekszik, az általában azért teszi mert HIRTELEN ideges lesz.... Azok a legkeményebbek akik "Na várjál majd suli után gyere ki ha mersz, fú de ideges vagyok fogjatok le" stílusban nyomják.... Az ilyet ha kiröhögöd, akkor mégjobban elbizonytalanodik, oszt még neked lesz szerencséd mert suli után pont nem ért rá, de a "Várjál csak fussunk össze az utcán" dumát még tolja hogy annyira ne égjen be🤷‍♂️

2021. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8, javasoltam neki, hogyha nem bír az energiájával, járjon küzdősportra, ott levezetheti azonos súlycsoportú embereken. Ez hatékony lehet, mert így akkor talán nem idegenekkel keménykedik, kekeckedik. Erre valami jó képességű barom ezt letöröltette xD
2021. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

#6 te meg miről beszélsz?

Miért akarsz egy vadidegennel verekedni? Esküszöm, a te fajtád a legrosszabb, azok az idióták, akiknek minden második a mondata, hogy "gyere, lerendezzük". Verekedni proletár dolog, ezt nem hallottad még? Egyébként is, mi okod lenne verekedni a Kérdezővel? Nem akarom védeni, de ellened nem hinném, hogy tett valamit.

2021. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!