Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Új osztálytárs, vagy kolléga...

Új osztálytárs, vagy kolléga esetén kinek kell jobban kezdeményeznie ismerkedni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 15:28
A kérdező szavazást indított:
Az új osztálytársnak/kollégának.
A régebbi osztálytársaknak/kollégáknak.
29 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kettőn áll a vásár. Az új embernek illik bemutatkoznia, nyitottnak lenni. Az összeszokott csapat pedig muszáj, hogy nyisson az új tag felé, bevonni a belsős dolgokba.
2021. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Aki akar? Én akármelyik vagyok, nem akarok ismerkedni.
2021. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindkét félnek. Nekem nagyon rosszul esett az egyik munkahelyen, mikor próbáltam kezdeményezni, ismerkedni, de senki nem volt vevő rá. Sokszor nem is köszöntek nekem. Teljesen kiközösitettek majd kirugattak mert az egyik csaj tesója volt a főnök. A 3 csaj egész nap egymással sugdolózott, facebookon irogattak egymásnak, közösen mentek ki ebédelni. A harmadik héten már belefáradtam a nagy kezdeményezésbe és inkább meg se szólaltam.
2021. jún. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as, ne bánd. Ennél biztos akad jobb.

Nehéz új közösségbe kerülni egyedül. A régi kollégák könnyebb helyzetben vannak ilyenkor. De az egyéneken, helyzeten is múlik, ki kivel tud ismerkedni.

2021. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

#4: Jaj nem bánom. :) Akkor szomorkodtam, mert kellett volna nagyon a munka. Ráadásul egy ismerősöm hivott oda a főiskoláról, akivel jóban voltam. Aztán hozzám sem szólt a munkahelyen. Nem nagyon értettem ezt.

De ez már régebben volt. 2 és fél éve már a jelenlegi helyemen vagyok, ahol szuper minden. :)

2021. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt, hogy azóta az utcán is elfordul ez az ismerősöm, ha lát engem. Szóval vannak ilyen kedves emberek. :)
2021. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5: Örülök neki, hogy jól alakult! :)
2021. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Aranyos vagy!:) Jó hétvégét Neked!!
2021. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!