Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen gyakran írtok/hívjátok...

Milyen gyakran írtok/hívjátok találkozni a barátaitokat nyáron?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig nagyon félénk, visszahúzódó típus voltam, és nem igazán kezdeményeztem, sőt, előfordult, hogy a kezdeményezésre is rosszul reagáltam. Már közel 6 hónapja igyekszem változtatni, vagyis inkább fejleszteni az ilyesfajta viselkedési repertoáromon. A tanév végére már egész jól belejöttem a dologba, remekül kijövök az osztálytársaimmal, és szeretném velük tartani a kapcsolatot nyáron, esetleg találkozni is hívnám őket.

Ti milyen gyakran szoktatok egy-egy számotokra fontos személynek ha nem vagytok olyan közeli barátok? És találkozni?

Szerintetek nem fogják furcsálni, ha most hirtelen elkezdek nyitni feléjük és kezdeményezni, úgy, hogy eddig 3 évig nem tettem?

Válaszokat, tanácsokat, tapasztalatokat előre is köszönöm!

17L



2019. jún. 20. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem közeli barát, akkor hetente/kéthetente.


Egyébként van itt egy kis logikai gubanc.

"Ti milyen gyakran szoktatok egy-egy számotokra fontos személynek ha nem vagytok olyan közeli barátok? "

2019. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kihagytam az "írni"-t és azért így fogalmaztam mert attól hogy számomra fontos valaki, még nem biztos, hogy én is az vagyok számára ezáltal nem vagyunk közeli barátok, vagy akár egyáltalán nem vagyunk azok, de én szeretnék barátkozni és ezért szeretnék felé nyitni
2019. jún. 20. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor annyi idős voltam, mint te, akkor 2-3 naponta is hívogattuk egymást a közeli barátokkal a nyári napokon.

Manapság a legtöbbjüknél ez sajnos leredukálódott havi egy alkalomra :/


25/F

2019. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!