Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha vadidegen lányok hahót...

Ha vadidegen lányok hahót kiabálnak nekem az utcán (a válasz reális reménye nélkül) akkor azok mi a fenét akarhattak?

Figyelt kérdés

Megyek bringával. Jó kis sebességgel. Jön szembe egy csapat vadidegen csaj. Koruk sacc per kábé alapon felső tizenéves-alsó huszonéves.

És egyik odakiabál nekem: hahóóóóóó...


Mit várt remélt ettől? Hogy bármit is reagálhassak ahhoz előbb kellett volna nyomnom egy satuféket. Ellenkező irány + bringa, ők gyalog, a vak is láthatja hogy ez nem épp egy ideális dumaszituáció.

Mit vártak mit reméltek?

Hogy nyomok egy satut és megkérdem mi a búbánat van?


2021. jún. 5. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak hülyülnek.Ebben a korban szetetnek feltűnősködni.
2021. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy úgy érezték, hogy közel mész hozzájuk, vagy látták, hogy el vagy bambulba, ilyesmi... Ezeket ne vedd ismerkedésnek, tényleg csak hülyülés, nem vártak rá semmit.
2021. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak az egyik volt? Akkor hülyéskedett.

Ha mind hahót kiáltott és ugrándozva megpróbálta felhívni a figyelmedet, akkor valami komoly dolog lehetett.

2021. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ilyen lecs.szés akart lenni, hogy még te vagy a hülye hogy nem figyelsz rájuk és elütnéd őket.


Nálam rendszeresen van olyan, hogy mennek a bringaúton gyalogosok és mikor látják hoyg jövök, még ők vannak megsértődve hogy arrébb kell menniük. Egyszer pedig történt, hogy megyek a sávban este, árva lélek sehol - igaz az ellentétes iránnyal, de megvolt rá az okom. Lényeg hogy jön velem szemben egy bringás csaj, elég nagy ívben már jó előre megadom neki a helyet, kikerülöm, szóval semmi olyanról nem volt szó, hogy veszélyeztetem vagy bármi. Mikor mellém ért, elkezd pofázni hogy mi a retkes fszt képzelek magamról, röhögtem egyet rá és elküldtem a jó édesbe. Kis balkáni szösszenet, de hát nem tudsz mit csinálni.

2021. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Szerintem ez ilyen lecs.szés akart lenni, hogy még te vagy a hülye hogy nem figyelsz rájuk és elütnéd őket."


Hát nagyon óvatosak lehetnek ezek.... mert vagy 10 méter volt köztünk. Egy kamion is simán befért volna.

2021. jún. 6. 09:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez csak ilyen marhulás volt.Hellóka-szióka-mizuka meg ilyesmi:)
2021. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

".Hellóka-szióka-mizuka meg ilyesmi:)“



Kérdéseim (bár a kérdező nem én vagyok)


- miért épp X embernek kiáltanak oda, Y embernek miért nem?

- és mi van ha X ember komolyan veszi ezt és odamegy hogy na helló lányok akartok valamit? akkor mit mondanak? hogy nem akarunk semmit? De akkor minek ordítoznak oda?

2021. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy Y-nak is odakiáltanak.De lehet bejött az odakiáltónak,és bepróbálkozott.Nem tudjuk meg az igazságot...
2021. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!