Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy félénk lány hol tud...

Egy félénk lány hol tud barátkozni iskolán kívül?

Figyelt kérdés
Bulikba, szórakozóhelyekre nem járok, és sajnos nincs elég bátorságom leszólítani embereket ha nem kötelező. Mégis inkább személyesen ismerkednék, legalább közel lenne az illető stb. Ötletek? :)

2021. jún. 8. 00:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9-es: csak azt felejtetted ki, hogy a szex az jó. És nem csak a férfiaknak. Egy jó társsal élni szexuális életet és perverziónkat, fétiseinket megosztva sokkal nyugodtabbak vagyunk a mindennapokba.
2021. jún. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

8-as válaszolónak annyiban igaza van, hogy a római katolikus VALÓBAN KIKÖZÖSÍTŐ egyház tud lenni. Azért írtam, hogy már nem vagyok elégedett Velük. Szörnyű, amit az utóbbi kb. három, három és fél évben tapasztaltam.


Elsősorban inkább az evangélikus és a református, amit ajánlok - mindkettő említett egyházat jobban jellemezi a BEFOGADÁS szellemisége - sokkal jobban a római katolikusnál.


De mivel feltehetően fiatal lány a Kérdező ne vegyük el teljesen a kedvét attól, hogy kísérletezzen az ismerkedéssel. Elég nagy eséllyel NEM ÖLIK MEG, TESTI ÉRTELEMBEN nem fenyegeti veszély. Lelki értelemben pedig mindenhol vannak szűklátókörű, önző emberek.


A kulcs az lenne, hogy ÉLETPÁLYÁT tudjon választani a Kérdező és az idősebb korosztály jobban segíti a fiatalt. (Engem még középkorú létemre is mosolyogva fogadnak az evangélikusok.)


Ui: de a szüleiddel beszéld meg Kicsi Lány! Hajrá és sok sikert kívánok!

2021. jún. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!