Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Voltatok már olyan helyzetben,...

Voltatok már olyan helyzetben,hogy naturista barátot,családot,ismerőst látogattok és meztelenül fogadtak?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert egyik munkatársam meghívott hétvégére sörözni,dumálni haza hozzájuk,panelban laknak.Tudom róla,hogy fanatikus naturisták,otthon ha csak tehetik meztelenül vannak és kizárólag naturista helyekre mennek üdölni,sőt valamilyen klub tagok is.Én nem ítélem el,de én nem szeretném ezt az életmódot.Resteltem erről a témáról vele beszélni,és nem is szeretnék,mert valahogy magánügye.Amúgy nagyon barátságos és tiszteletdudó ember,a feleségét is egyszer az utcán bemutatta és nagyon rendesnek tűnnik.Ti voltatok már ilyen szituban,hogy naturista családot,havert látogattatok és meztelenül,volt,voltak? Hogyan viselkedtetek?

2021. jún. 8. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Vannak naturista ismerőseim, holott én nem követem ezt az életformát. Sosem köszöntöttek még meztelenül és szerintem ettől neked sem kell félned.

Egy nudista strandon vagy otthon önszántukból vannak meztelen, és tudják, hogy nekik ez így jó, és kényelmes. De ha rólad tudják hogy nem követed ezt az életformát, akkor szerintem nem fognak kellemetlen helyzetbe hozni.

2021. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Bár nem ismerem de ha normális ember és tudja, hogy te nem ilyen vagy akkor ruhában fogad a naturisták sem minden naturisták nekem nincs bajom a meztelenséggel bár naturistának nem tartom magam néha néha előfordult már, hogy a baratommal és a feleségével meztelenül medencézünk, vagy vetkőzös pokerezünk de ez nem mindig van hiába láttuk már egymást többször is pucéran azóta nem abból áll minden összejövetelünk, hogy mindig tök pucérok vagyunk sőt általában nem még abban is tartjuk a tiszteletet egymás elött, ha a másik öltözik akkor kimegyünk pedig nem tudnának újat mutatni szóval nem gondolnám, hogy titeket úgy fogadnának csak úgy ha még is aggódsz valahogy utalj rá rá hogy neked kellemetlen lenne és kérd meg, hogy ne
2021. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Az utcára sem mennek meztelenül, a futártól sem pucéran veszik át a cuccot, ahogy a szemetet sem így viszik le, úgyhogy nyugodj meg, lesz rajtuk ruha!
2021. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Vannak társadalmi normák, szabályok. Ha a vendég nem naturista, ők is ruhában vannak. Van ilyen ismerősöm, de sosem láttam meztelen.
2021. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi történt?
2021. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ezen a hétvégen megtörtént a látogatás. Ha minden naturista ember olyan tisztelettudó mint az én munkatársam,akkor le a kalappal előttük.Az udvarukban söröztünk,beszégettünk.Mivel hőség volt,a bárátomon csak egy fürdőnadrág volt,a felesége meg rendes kétrészes fürdőruhában volt.Elmondta azt is,hogy a vendég tiszteletéből vannak fürdőruciban,amógy ilyen meleg időben meztelenül lennének és ha valamikor mégis ki akarom próbálni a naturizmust,akkor segíteni fognak.Természetesen ez nekem idegen és nem is taglalták tovább.Majd a délután folyamán megkérdezte a feleség,hogy engem zavar e ha a medencánél bikinifelső nélkül napozna,fürödne,persze ez vagy 30m távolságra volt,bokrork voltak,nem is látszott semmi.Mondtam,hogy engem ez nem zavar,nem is kukkoltam,meg is feletkeztem róla.Majd az esti órákban a focit néztük,és valahogy a feleség megfeledtkezet magáról,amikor a hideg sört hozta az aztlahoz,csak a fürdőruha alsó része volt rajta,vagyis ciciken volt, majd észbe kapott,bocsánatot kért, és felvett egy köntöst.Nagyon sokat nevettünk,és szórakoztunk.Hát ennyi volt.
2021. jún. 22. 10:37
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Aha, végül is a lényeget láttad....
2021. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De mivel mi is nudisták vagyunk, ezért ez nem zavart. Mi viszont nem szoktuk meztelenül fogadni a nem nudista barátainkat.
2021. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha te nem vagy az, nem fognak meztelenkedni előttetek.
2021. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Itthon gyakran vagyunk meztelenül, de ha jön valaki, felkapunk valamit. Attól még hogy mi így érezzük jól magunkat, tudjuk hogy másokat ez zavarhat.
2021. jún. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!