Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mekkora baj lehet ebből?

Mekkora baj lehet ebből?

Figyelt kérdés

Bejelöltem snapchaten egy teljesen ismeretlen srácot (nem is magyar). Kihozta a snap. Ő visszajelölt. Utána küldött egy képet (de nem magáról) hanem az égről és azt írta hogy jelöljem meg xy-t, mert a csaj egy bitch, mert nem akar összejönni a haverjával. Visszaírtam hogy nem tudom erre mit mondjak. Utána elkezdtünk beszélgetni. Egyszer megkérdezte hogy hogy nézek ki. Mondtam hogy milyen színű hajam van. Azt írta vissza hogy: face stupid. Utána írtam hogy ez csak a bevezetés volt. És küldtem egy képet magamról ahogy állok a tükör előtt. Na ez volt egy órakor. Csak rá hét órára látta, de amikor én most megnéztem, azt írja hogy látta három órája. De nem ír vissza. Megkérdeztem hány éves, de nem vártam meg a választ. Tiltottam.

1) vajon miért nem írt vissza? Lehet hogy csak nem volt amit mondjon, vagy valami?

2) mekkora baj lehet ebből? Tudom, hogy idegennek nem küldünk képet. Ezzel tisztában vagyok. Csak ma mégis megtörtént. Pedig csak ma kezdtünk el "beszélgetni". Tudom hogy hülye voltam. De szerkeszthet képet vagy felhasználhatja ellenem vagy valami?

3) Attól hogy tiltottam, ő még lássa azt a kérdésem hogy hány éves?

4) jól tettem hogy letiltottam, vagy gyerekes volt és tényleg lehet, hogy csak nem volt amit mondjon? Azért egy képet magáról küldhetett volna válaszként.


A válaszokat előre is köszönöm. Kérlek normális válaszok legyenek. Tudom hogy hülye kérdésre nehéz normális választ adni, de légyszi próbáljátok meg. Tiszta ideg vagyok


16L


2021. jún. 10. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszettél neki, leszart, amugy mitől lenne bajod? Nem csináltál semmit csak egy ideggenek küldtél képet.
2021. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl aggódod. Viszont ha ennyire félsz ettől, akkor vond le a tanulságot és ne neten ismerkedj. Egy ismeretlen profil mögött bárki rejtőzhet. Amíg nem találkozol valakivel személyesen, semmiben sem lehetsz biztos.
2021. jún. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 igen, erről beszélek. De talán ha visszaírt volna nem félnék ennyire
2021. jún. 10. 23:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszaír, akkor is azt ír amit akar, nem tudod ellenőrizni. Írhatta volna hogy 19 éves, attól még lehet 70 éves, aki unatkozik és kamu profilokat gyárt. Ennyitől még nem hiszem hogy bajod lesz, de időpazarlás neten ismerkedni, az egyszer biztos.
2021. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1.


Vagy túl fiatalnak talált vagy nem tetszett neki a külsőd.


Illetve;


sok ember van, aki sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál. Lehet az is, hogy 12-13-nak lát téged. De a 16 év is elég fiatal mondjuk egy 25+ emberhez. (de szerintem egy 20+hoz is)


2.


Ha nem egy pucér képet küldtél magadról, nem lehet baj. Nem hinném, hogy felhasználná bármire a képed, reklámokhoz és a mémekhez olyan képet választanak, ami sugall is valamit (pl az illető, aki úgy mosolyog, mintha a fájdalmát próbálná egy mosoly mögött elrejteni, közben ez az alap arckifejezése).


3.


Bocsi, ezt nem tudom, mert nem ismerem ezt az appot, de valósznűleg látja.


4.


Nem volt gyerekes, hogy tiltottad, inkább értelmetlen reakciónak mondanám, hiszen nem tett vagy mondott semmi olyasmit, amivel blokkolnod kéne a további üzeneteit, illetve lehet, hogy tényleg nem ért rá reagálni, velem is megesik, hogy reggel látok messengeren egy üzenetet és csak este írok vissza.


Bár az Internet világába én a 18 évalattiakat nem engedném a neten ismerkedni mert akár egy perverz alakkal is összehozhaja őt a sors, aki kihasználja őt és még durvább dolgokat is tehet.

2021. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem a képre reagált volna valamit, vagy valamit mond, aki nem is hozzá kapcsolódik, csak mondjon valamit. Két óra eltelt és nem írt vissza. Utána megírtam a kérdést, de tiltottam.
2021. jún. 10. 23:22
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm szépen a hosszú válaszod. Értékelem 😇
2021. jún. 10. 23:27
 8/8 Laylah ***** válasza:
Szerintem túlliheged a dolgot. Nem küldtél pucér képet, így nincs mivel visszaélni. Egy sima kép nem jelent semmit, ennyi erővel facen se legyen profilképed, mert azt is bárki láthatja. Tiltani meg ráértél volna mondjuk 2 nappal később, simán közbejöhetett valami neki, mondjuk épp haverokkal volt, vagy rokonokat látogatnak, nyaralni mennek, bármi. 2-3 óra az még semmi.
2021. júl. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!