Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi/mekkora volt a legnagyobb...

Mi/mekkora volt a legnagyobb anyagi kár ami hirtelen/váratlanul ért?

Figyelt kérdés
Rövid lefolyású károsodásra gondolok itt, lakástűz, autóbaleset, betörés/rablás, részvény/befektetési károsodás, stb? Mennyit buktál és miért?
2019. szept. 15. 07:53
 1/7 Pupusz ***** válasza:
100%
20 millió. Zárolták, eljárás, 8 év bíróságra járás, aztán felmentés 1., 2. fokon is, de nem kaptam vissza, elvitte egy végrehajtó közben, de kártérítési perhez 8 év bíróság után már nem volt kedvem és nem is ajánlották. Kihevertem, tovább léptem.
2019. szept. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb két és fél milla, kihasználták a gyengeségemet és apránként lehúztak.
2019. szept. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Telefon törés, 4. alkalommal. A kijelző ugyan csak 10 ezer volt. De új telefont kellett vennem, mert nem bírtam tovább állni a kijelzőket. Így 60 ezret kellett költenem, amit a régi alkatrészként való eladása után 10 ezerrel tudtam csökkenteni.


Egyetemistának ez is nagy pénz, na 🙂

2019. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkasszózták a számlámat. Abban a hónapban éheztem, amíg nem rendeződött a méltányossági kérelem a részletfizetéshez, és meg nem jött a következő havi fizum. Addig is vállaltam azonnal fizető alkalmi munkákat, még a wc pucolásig is elmentem... Szörnyű évek voltak ezek, a hitelcsapda közepén, egyedül vészeltem át az egészet, amíg ki nem fizettem mindent. Nem kívánom senkinek.

Most már rendeződtek azóta a dolgok, rendben vagyok.

2019. szept. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lazy Lover ***** válasza:
100%
3 millió lakás tűz volt nálunk meg volt hogy minden műszaki cikk tönkre ment itthon
2019. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Összeteszem a kezem, odabilincseltek a rokiparkolóba.. 50.000+15.000. Akk épp nem volt munkám de sikerült rendkivül gördülékenyen megoldanom.
2019. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szó szerint derült égből érkező villám miatt sokminden tönkrement, fizetett ugyan a biztosító, de azért nem esett jól. Nem tudom, mennyi volt összesen a kár, talán 200 ezer körül. A társasháztól pedig kétmilliót sikkasztott egy közös képviselő.
2019. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!