Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bo egy eve beszukult a mozgast...

Bo egy eve beszukult a mozgasterem, feszengve erzem magam nagyobb tomegben, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Covid virussal es veszelyeztetett terhesseggel indult, mara het honapos a gyermek, leszukult a mozgasterem otthontol max 20 percre.

Ma parommal es a gyerekkel kimozdultunk es rendesen feszelyezve es kellemetlenul ereztem magam a kornyezetbe, az emberek kozott. Azt hittem mindenki engem nez kozbe tudom, hogy nem nezett senki, max futolag atpillantottak rajtam. Nem kivanom senkinek azt a rossz erzest, ami bennem volt.

Ahova mentunk, ott nem ereztem rosszul magam hiaba volt idegen minden. Az oda-vissza vezeto uton ereztem a fent leirtakat.

Ha a kozeli megszokott helyekre negyek, ott ugye nem erzem ezeket.


Min tudnek valtoztatni, hogy "normalisan" el tudjunk menni valahova ugy, hogy en nem feszulok be utazas alatt? (ha taxival vagy valaki ismeros altal utazunk akkor se erzem rosszul magam)


2021. jún. 17. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szociális fóbia.
2021. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Agorafóbia, pszichológus segíthet.
2021. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!