Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok ennyire zárkózott...

Miért vagyok ennyire zárkózott nagyobb társaságban?

Figyelt kérdés
Hogyan változzak meg? Ahogy pl 4 embernél több van egy társaságban meg se szólalok. Valaki nagyon blokkol. Ahogy 4 embernél kevesebb van, egyből többet beszélek. Miért van ez? Amikor összejövünk mindannyian vagyunk vagy 15 és én ilyenkor jól is érzem magam mert itt lehetek, de belülről nagyon rosszul mert nem beszélek. Feleslegesnek érzem a mobdandómat egy nagyobb társaságban, sokszor mondtam már hülyeségeket kisebb társaságban így nagyobban inkább meg se szólalok, sok negatív visszajelzést kaptam már emberektől. Valószínű hogy ez az egyik legnagyobb probléma. De én továbbra is próbálkozom beilleszkedni, de nem megy. Akarok több barátot, nem 2-3 at, de a szociális képességeim nem engedik meg
2020. szept. 9. 09:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Valaki nagyon blokkol. - valami*
2020. szept. 9. 09:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem is ugyanez a bajom. Kis társaságban nagyon jól kommunikálok, de ha többen vannak, akkor bepánikolok és inkább meg se szólalok, illetve teljesen elzárkózok.
2020. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a válasz: introvertál attitűdöd meggátolja, hogy egyszerre több emberre hassál. Mivel konfliktuskerülő vagy, egy több fős társaságban ellentmondást kelteni a legnagyobb rémálmod, ugyanis egy-két emberrel még talán elbírsz, de többel már nem. Ha fejleszted az önbizalmad, jobban fog menni.
2020. szept. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És hogyan fejlesszem?
2020. szept. 9. 10:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt neked kell tudnod, hogy milyen hibától sínyli meg az önbizalmad.
2020. szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én azért nem szoktam beszélni ha többen vannak, mert általában akkor amúgy is egymásra figyelnek, én meg mondhatok amit akarok, senki nem hallja meg.
2020. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nálam is ez van lassan már másfél éve,már egyre rosszabb, suliba is látom hogy mindenki elvan én meg egyedül vagyok szinte mindig ha társaságba kerülök elkezdek pánikolni.és én is próbálok barátkozni de nem megy
2021. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!