Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veletek előfordul ilyen, hogy...

Veletek előfordul ilyen, hogy védekeztek ellene?

Figyelt kérdés
Szóval, azért nem merek éttermekbe járni, ismeretlen helyen enni, vagy ismerősöknél, mert sok kaja hirtelen átcsap és fosok tőle szinte rögtön. Lehet van benne pszichés dolog is, mert teljesen változó, hogy milyen ételektől kell rohannim a budira rögtön, de nekem ez nagyon kellemetlen, hogy nem tudok még egy pasival sem elmenni vacsizni, mert utána rögtön mennem kell a budira, aztán ha még hangos is és olyan helyen vagyunk, mindenki végig is hallgatja. :D Úgy szoktam megoldani, hogy lopediumot szedek, ha tudom, hogy olyan helyre kell mennem, de ugye ezt sem szedhetem a végletekig. Voltam amúgy kivizsgálásokon, de minden értékem tökéletes, semmi bajt nem jelez a szervezetem. Estleg van, akit szintén a fosástól való félelem korlátoz az életben?

2021. jún. 20. 11:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg pszihés okai is vannak, velem ugyanez volt a helyzet.

Ajánlanám Teva Enterobene tablettát.

Ugyanaz mint a Lopedium, csak 50 szemes és annyiba kerül mint a Lopediumból a 30 szemes.

Engem ez teljesen megfog, de azért annyira nem, hogy utána meg küszködni kelljen.

Én is a mai napig is ha idegen helyen eszem, mindig biztosra megyek, bekapok egyet előtte.

2021. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyár van, egyrészt sok kajának nem tesz jót a meleg, másrészt számít, hogy hány sütés után cserélik az olajat.
2021. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én velem is hasonló van. Ha reggel úgy kell elmennem otthonról, hogy nem tudtam wczni, egész nap azon stresszelek, hogy mikor jön rám, mert ha rámjön, van kb 30 másodperc amíg kitör belőlem. Szerencsére megnyitottak a dolgok már, de amíg karantén volt ez oltári stresszt okozott, mert nem lehetett egy étterembe se beugrani ha baj volt, haza meg nem érek. Délelőtt egyszer kezdődött egy randim, és mentem vonathoz de volt még 10 perc. Csak nem mentem el ott budira, mert mivan ha nem végzek 10 perc alatt, és nem vagyok sehol amikor megérkezik. Szóval tartogattam, nem volt olyan vészes. De tudtam, hogy ott van bennem a cucc, és reggel nem is tudtam előtte otthon kinyomni, mert izgultam mivan ha nem sikerül. Aztán megy a randi, 20 percet sétálunk, tőlem nem vagyunk messze, és mondom neki haza kell mennem nem vagyok jól. Nem hitte el a lány. Előtte már összegörnyedtem lehajoltam, hogy ne fossam teljesen össze magam. Mondtam csak hányinger meg görcs de nyilván pontosan tudta. Amikor mondtam muszáj hazamennem, szó szerint le volt esve az álla és kb nem hitte el hogy vele történik ez. Elküldtem merre kell visszamenni a vasútállomásra, és elrohantam hazafele. Kb 5 másodperc múlva be is fostam. Hosszú nadrág alatt rá is folyt a cipőmre. Ráadásul boxer volt rajtsm, de annyi jött, az se tartotta bent. Húztam magam után a csíkot, több napig látszódott a nyoma a járdán. Kb minden nap stresszelek ezen, 7 8 éves korom óta. Ráadásul sokáig csak az otthoni wct tudtam használni, így az általános iskola teljes kínszenvedés volt hogy megússzam. Gimi alatt már kimertem járni, de egyetem alatt ez visszajött, mert kis csoportban beszél a tanár szó nélkül felállok kimegyek mindenki tudja, hogy miért voltam kint 10 percet. Így a másfél órás órák végére, leghidegebb télen is, olyan izzadtan fejeztem be, hogy facsarni lehetett a pólómból a vizet, mert úgy erőlködtem, hogy fing se hagyja el a lukam... Ez még mindig nem javult. Voltam orvosnál, pszichiáternél, de semmi nem oldotta meg.
2021. júl. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!