Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ausztriai, németországi...

Ausztriai, németországi muzulmán lányokra (és nőkre?) miért mondják, hogy európai (keresztény) férfiakat keresnek párkapcsolatnak maguk mellé inkább? Mikor hazájukban a vallásuk tiltja a vonzalmat más vallású férfihoz. (Nem én állítom, így olvastam.)

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol olvastad ezt az orbitális nagy baromságot???? Itt élek köztük, a legtöbbje szarba sem nézi a nem muszlim férfiakat…olyan szinten, hogy köszönni sem köszönnek! Ráadásul a fedetlen hajú kategória is ugyanúgy viselkedik, mint a fejkendős…
2021. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A másik az, hogy párkapcsolat NINCS! Házasság van! Életük végéig elköteleződnek, válás nincs!


Nyilván lehet és van is az a kategória, akik csak névleg “muszlimok”. Ők ugyanúgy élnek, mint bármelyik másik európai.

2021. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Válás mondjuk van a muszlimoknál, de alapvetően amiket 2-es ír, az helyes. Vallásos muszlim lány nem néz rá más vallású férfira. Persze vannak nem túl vallásosak is.
2021. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor azt hiszem ennyit a neten olvasható információk valóságtartalmáról...

Alkalomadtán egyesek jól félrevezetik a témában nem jártas olvasóikat...


Első, ez a semmibevétel amúgy min alapszik? Mi miatt történik/történhet? Muzulmánnak lenni ezek szerint esetlegesen valamivel jobb lenne?... (Az ottani muszlim lakosok szerint.) Mégis miért?

2021. jún. 23. 12:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elméletben vágyhatnak európai ffira, de elviekben egy konzervatíz muzulmán lány nem mutathatják ki. Vágyhatnak, mert nagyobb szabadságot jelent. Ott élnek, látják a különbséget. Más a gyakorlat.
2021. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tőled is kérdem ötös, vagy attól, aki tudja ezt, amit első írása miatt kérdeztem:


"Első, ez a semmibevétel amúgy min alapszik? Mi miatt történik/történhet? Muzulmánnak lenni ezek szerint esetlegesen valamivel jobb lenne?... (Az ottani muszlim lakosok szerint.) Mégis miért?"

2021. jún. 23. 13:17
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Nem tartják férfinak az európai férfiakat. Ez ilyen egyszerű.

Akinek hit van a szívében, annak annyi szabadság kell, amennyit az élet ad és nem többet. Ők inkább megölnék magukat, minthogy rövid gatyában, ujjatlanban mellüket kidobják az utcán. Teljesen más a mentalitásuk! Nem tudom miért hiszik egyesek azt, hogy az iszlám az valami “börtönvallás”, amit maguk a muszlimok is csak kínjukban tartanak… itt vagyok közöttük, arab, török, kurd, iráni, bangladesi, szomáli, szudáni, bosnyák, albán mind egy kaptafa. Nem fognak megváltozni! Ráadásul tanult ez a tanult réteg, egészségügyben dolgozom.

2021. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Hagyományos muszlim családból származó nő azért valószínűleg a saját közösségéből választ, nem igazán van akkora döntési szabadságuk, mint az európaiaknak.

Aki meg szekularizálódott, az nyilván más szempontok alapján keres társat, de ott már pont az a lényeg, hogy mellékes számára a muszlim identitása.

2021. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

"Hagyományos muszlim családból származó nő azért valószínűleg a saját közösségéből választ, nem igazán van akkora döntési szabadságuk, mint az európaiaknak."


Ácsi! Valahol Afganisztánban, Szudánban vagy Szomáliában esetleg ezt el tudnám képzelni, de Európában? Akiket ismerek (nem is egyet, nem is kettőt, nem is hármat) , mind életük szerelmével házasodott! Ez teljesen fals rögeszme!

2021. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint van szabadságuk, ugyanakkor mégis azt írod, nem tartják az európai férfiakat férfiaknak - tehát nem elvárás, hanem szabad akarat miatt nem tartják őket party-képesnek. Akkor mégis van itt valami, vagy vannak itt valamik, amik miatt egy muszlim férfi a muzulmán lányoknak szabad választásuk, akaratuk miatt jobb és/vagy szimpatikusabb választás... Én pontosan erre kérdeztem fentebb rá, hogy mik azok?
2021. jún. 23. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!