Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kezdjek el barátkozni?

Hogyan kezdjek el barátkozni?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom nagyon nehezen ismerkedem meg emberekkel, évek óta csak 2 barátom van, barátnőm sincs, a suliban az osztály társaimmal jól ki jöttem de utána már velük sem beszéltem és nem is kerestem őket soha,amikor kimegyek az utcára furán érzem magam, kerülöm a szem kontaktust, illetve azt hogy valakivel bármilyen beszélgetésbe keveredjek, de ha ez még is meg történik szorongok, és furán, dühösnek érzem magam.. általában azonnal sietek haza, ahol egyedül lehete. interneten is kerülök mindenféle beszélgetést, csak akkor írok ha engem keresnek, én magamtól nem keresek senkit.. Soha nem szekáltak a suliban, sem sehol, így nem tudok okot mondani ezekre a dolgokra... Most 16 éves vagyok.. Szeretnék pár tanácsot kérni, hogyan kezdjek el változtani

Barátokat keresni és hasonlók ? Előre is köszönöm ha valaki válaszol



2021. jún. 24. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Én is hasonló cipőben jártam mikor elkezdtem a középiskolát. Még sokáig most sem szeretek bele nézni más szemébe. Volt aki azt mondta nekem, hogy a szem a lélek tükre. És azért nem szeretek bele nézni, mert úgy esélyük lenne látni valamit belőlem. Szépen lassan kifogsz nyilni, csak engedd el például mások véleményét, a ragaszkodás valamihez. Egyszerűen csak legyél boldog. És az se érdekeljen miért van nálad ez a viselkedés. Csak csináld azt amitől boldog leszel;)
2021. jún. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!