Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdjek el barátkozni?

Hogyan kezdjek el barátkozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tizenhat éves lány vagyok, gimnáziumba járok, és hosszú évek után, amiket úgy töltöttem, hogy nem igazán küzdöttem azért, hogy barokat szerezzek, úgy döntöttem, most szeretnék néhányat szeretni. ^^ Viszont elég gátlásos lettem, mindig félek a másik fél reakciójától. Hogyan dobhatnám el ezeket a gátlásokat? Hogyan nyissak az emberek felé? Hogy kezdeményezzek barátságot egy idegennel, persze az iskolában :) Előre is köszi a válaszokat!

2016. dec. 21. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
legyél a feleségem pls
2016. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Másrészről meg szerintem egyszerűbb, ha nem iskolában szerzel barátokat, hanem a hobbid révén, hisz így a társalgásra már alapból van értelmes kiindulópont.

2016. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
64%

Hali:)

Ha a suliban akarsz barátkozni akkor járj szakkörökre, rendezvényekre,amiket a suli szervez és ott ismerkedj.

Régebben én is gátlásos voltam. Aztán rájöttem, hogy semmit nem veszíthetek azzal,ha odamegyek valakihez barátkozni:) Elküldeni nem fog, ha meg igen akkor sincs semmi baj, majd próbálkozol másnál.:D

Amúgy ha nem csak suliban akarsz barátkozni, akkor írhatsz nyugodtan, mert unatkozok :c

Remélem segítettem:)

15/l

2016. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a gátlásokat úgy küzdöttem le, hogy rájöttem, semmit sem veszíthetek azzal, hogy beszélgetek, barátkozok emberekkel. Ha megutál akkor semmit sem vesztettél, hisz nem olyan rég még nem is ismerted. De az emberek szeretik általában ha valaki odamegy hozzájuk barátkozni és nem fognak elküldeni. 16/f
2016. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkoznék Veled, de sajnos szinte kizárt, hogy egy iskolába járjunk :(
2016. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia. Baràtkozni el se hinnéd milyen egyszerű. Csak kezdj el beszélgetni vagy írj rà arra az emberre akivel szeretnél baràtkoz I.
2016. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Főleg akikkel suli után is találkoztok azok a barátok gondolom. Gondolom kérdezz körbe ki mit csinál suli után aztán vagy próbálj meg csatlakozni kérdezd meg jöhetsz-e vagy szervezz valamit te.
2016. dec. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!