Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak engem untat, hogy a...

Csak engem untat, hogy a korosztályom lány tagjai másról sem tudnak beszélni mint a fiúk?

Figyelt kérdés

Korosztályom alatt értsük a 16-17 éveseket.

A problémám az, hogy nagyon erősen távolodom el az összes barátomtól pont ezmiatt. Nem nevezném magam hű de nagy szociális pillangónak, de akiket barátaimnak nevezek velük elég komoly és mély kapcsolatom van/volt.

Nem tudom mi történt de mióta elkerültünk gimibe másról se szól az élet, csak a fiúk. Nem tudunk lefolytatni egy olyan konverzációt amiben nem ejtik ki az azheti kiszemeltük nevét. Közben persze elég gyerekes az egész, és inkább ezek a randik csak a "tök mindegy ki, csak pasizzak be végre, hogy végre én is elmondhassam magamról hogy van barátom" típusú találkák.

Nem arról van szó, hogy esetleg túl prűd vagyok, vagy épp félek a fiúktól. ( Habár csak nagyon kevés srácnál érzem azt, hogy szívesen eltudnák vele dumálni) hanem, hogy már untat. Több mint fél éve van kapcsolatom, és egyszerűen nem tudok és nem is akarok bekapcsolódni egy olyan beszélgetésbe ahol az egész baráti köröm rámegy egy fiúbandára és megy a flört. Mert nem érezném fernek ezt a barátommal szemben.

Ha elmegyünk bulizni már nem együtt táncolunk vagy akármi, hanem mindenki elmegy ahhoz a csávóhoz akit épp talál és talán ketten maradunk azzal a lánnyal aki csak az önbizalma miatt nem mer oda menni senkihez. Egy privát beszélgetésben is inkább már csak az van, hogy ki mikor és hogy smárolt. Anno imádtam ezeket, mert úgymond izgalmasnak találtam. Új dolgok történtek, mások sztorijából olyan infókat tudtam meg amit elképzelni sem tudtam. Most nagyjából én vagyok a "legtapasztaltabb" és nem érzem szükségesnek megosztanom a hírt minden egyes randimról és már nem érzek késztetést hogy kifaggassam őket. És persze ez meg is látszik. Egyre több találkából vagyok kihagyva, mert olyan vagyok mellettük mint egy szellem. Valaki van ilyesmi helyzetben? Én annyit kezdtem el, hogy elkezdtem más emberekkel ismerkedni akikkel olyan dolgokról beszélek ami érdekel... De attól félek hogy a végén ők is átváltanak valami ilyesmibe, amit határozottan nem akarok



#szerelem #barátság #unalmas témák
2021. jún. 30. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez ilyen. Majd idővel találsz olyan barátot akivel rendesen is eltudjátok tölteni az időt. Természetesen egy idő után unalmasak lesznek ezek az emberek akikről beszélsz. A világ már erről szól. Ki kivel hol stb. Csináld azt amit élvezel és amit nem aut ne ;)

Ha valakikből eleged van szakítsd meg a kapcsolatot.

2021. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Jaj már, ez tök természetes dolog. Engem is egész kamaszkoromban a fiúk kötöttek le. Nemtudom miért baj ez.
2021. júl. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon átérzem a helyzetet 😕unom már én is😌

17/L

2021. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!