Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a legkínosabb és/vagy...

Mi a legkínosabb és/vagy viccesebb storyd?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Teli buszon álltam a busz végében, pont azt figyeltem hogy tele a busz sokan állnak, tőlem nem messze az egyik srác meg a táskáját ülteti maga mellett..

Kb 15 perc múlva egyszer csak egy ilyen "na jó" arckifejezéssel elvette a táskáját, mondtam hogy köszi, aztán gyorsan leültem.

kb 10 mp után sikerült konstatálnom hogy a mögöttem álló öregasszonynak vette el a táskát akit én észre sem vettem..

Rögtön álltam fel, és mondtam hogy ne haragudjon, üljön le nyugodtan..


De már kaptam az öregasszonytól hogy milyen bunkó emberek vannak meg mittommén.. hiába kértem bocsánatot meg mondtam hogy nem vettem észre.

A fél busz engem nézett.. kicsit kellemetlen volt.. :D

2021. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A legfrissebb: Panelban lakom, tegnap este egy nő elkezdett sikítani, de nagyon hangosan, de úgy hogy a gyomrod összeszorul,hogy neeeee!! nagyon sokszor, mintha ölték volna. Én a fürdőszobában voltam ekkor. Miután kikászálódtam a zuhany alól erre a drámára, előre mentem a

szobába pucéran, kihajoltam az ablakon. Az utcán álltak a járókelők, mobillal kezükben, hogy hívják a rendőröket, nekem meg a fél mellem kilógott az ablakon, de minderre a járókelők azt hitték engem gyilkolásznak. De mondtam, hogy nem, de nem hitték, kérdezgették, hogy biztos? Aztán a szomszédomról derült ki, hogy ott sikitozott a nő mert meghalt a nagyanyja és sokkot kapott a hírtől. Ma mikor kiléptem az ajtón, az összes ablakból néztek, és még mindig azt hiszik, hogy én sikitoztam.

2021. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!