Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk ez mi nálatok? És erre...

Fiúk ez mi nálatok? És erre mit kéne reagálni? XD

Figyelt kérdés
Ma én és a legjobb barátnőm elmentünk fagyizni, majd leültünk egy tóhoz egy padra. Odajött pár fiú biciklivel, és az egyik fiú ökölpacsizott a legjobb barátnőmmel, (full idegenek voltak) és mikor ökölpacsiztak a fiú kinyitotta a kezét, odaadott egy óvszert neki, és azonnal elmentek onnan. (mármint a fiúk) Aztán én és a barátnőm nevettünk ezen, mert ez egy tiktok trend, de az emberek cukorkát szoktak adni, nem óvszert xD Én 16 éves vagyok és lány, a legjobb barátnőm 14 éves
2021. júl. 1. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Dugni akartak, mi lenne?

Ha szimpatikusak utánuk kell menni

2021. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

1-es Két kiskorú menjen idegen srácok után, hogy dugjanak. De jó ötleteid vannak..


Valszeg csak ökörködtek, hogy jót röhögjenek utána, mint a majmok. Vagy hogy meg meri-e ezt csinálni az egyik random lányokkal. Egyébként jó nagy baromság.

2021. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiktok trend. Valószínűleg több tinilánnyal is megcsinálták, fel is vette valamelyik távolabbról, és fent lesznek a reakciók a tiktokon vagy a youtube-on.
2021. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

#2 Tizenévesek, ebben a korban már gyakran élnek nemi életet és képzeld el nem szokták túl gondolkodni...gondolom velük egykorúak voltak, nem a 30 évesek használják azt a szutykot


Kiskorúak...jézusom ennyire ne legyél begyöpösödve

2021. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A nem szokták túlgondolni meg a felmutatnak egy óvszert az utcán idegenek és vele megyek az nem ugyanaz. :D

Ez nem begyöpösödöttség. Ezek szerint biztos nincs gyereked.

2021. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idosen nemcsak nemi eletet elo tizenevesek vannak, akik nagy gyerekek, es meg a pisi-kaki-fingas viccek utani faziskent elik meg a szexualitast, illetve annak hianyat. Igy artalmatlannak tunik nekem.
2021. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!