Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Leírnátok életetek leggázabb,...

Leírnátok életetek leggázabb, legkínosabb történetét?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2021. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Sok pici kínos történetem van, nem jegyzem meg a "legnagyobb" élményeim. Azok általában lefekvéskor és dogaírás közben jönnek elő 😂

De ha eszembejut eskü vissza jövök

2021. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Ez az új fétis? Ma már 4-5 hasonló kérdést láttam.
2021. júl. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Lecsúszott sliccel mentem el a szakdolgozatvédésemre és csak akkor vettem észre, miután kijöttem a teremből. Remélem nem volt feltűnő.
2021. júl. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Anonim az oldal, szóval simán.

Pár éve, mikor a baratom családjánál voltam (akkor még nem éltünk együtt), azt hittük, hogy nincs otthon senki, és a szobájában voltunk nyitott ajtónál, ültem az ágyon, és ő állt felettem pucéran, és oráloztam közben. Egy idő után hallottuk, ahogy az apja elmegy a szobája mellett, még a szemem sarkából láttam is, ahogy benéz hozzánk. Utána fél évig nem mertem elmenni hozzájuk, de megtört a jég. Azóta is ég a pofám, ha eszembe jut...


A másik viccesebb. Szintén parommal voltunk a helyi kisboltban, és tudni kell róla, hogy nagyon ijedos. Kitalaltam, hogy megijesztem, mikor átjön abba a sorba, ahol én nezelodtem. A boltoson kívül senki nem volt az üzletben. Egyszercsak hallom, hogy jön valaki, kiugrottam a sorbol, "Búú!" felkiáltással. De nagy meglepetésemre ne a párom volt, hanem a boltos néni. 🤣🤣🤣

Szerencsére jófej volt, utána még fél óráig ezen röhögtünk hármasban :D

2021. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!