Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A magyarok (tisztelet a...

A magyarok (tisztelet a kivételnek) miért olyan előítéletesek, hülye normákat állítanak fel maguknak, tele vannak gyűlölettel, stb... egyre jobban utálok magyarnak lenni. Ti mit gondoltok a magyarokról úgy összességében?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
dettó, nagyon sok a beszűkült kőagyú gyűlölködő. A szocializmus megtette a hatását, és ezen a rendszerváltás utáni 30+ év maffiakormányok garázdálkodása sem segített.
2021. júl. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy érzem elegem van a társadalmi elvárásokból, hogy viselkedjek, én is utáljak mindenkit! Én nm fogok úgy viselkedni, döntöttem ahogyan elvárják, más leszek. Szeretetben akarok élni, nem gyűlöletben!
2021. júl. 8. 12:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még szerencse hogy nem is kell senki elvárásának megfelelned. :D
2021. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok a magyarokról egy az egyben véleményt mondani, hiszem 10 millió emberről bármit is mondani nagy általánosítás lenne.

De tény, hogy sokan vannak köztük, akiknek beszűkült a gondolkodásuk.

2021. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Tudom írtad, hogy "tisztelet a kivételnek". Nos én több kivételt ismerek, mint olyat, akire illik a leírás. Sőt, alig 1-2 ismerősömre igaz.

Milyen normákról/elvárásokról beszélsz? Valószínűleg buborékban élek kérlek segíts! Ki várja el, hogy utálja valakit? És kit kell utálnod?

2021. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Háthogy az én ismerőseim családom összes tagja az összes nemzetiséget utálja, nagyon durván szidja az összes népet, mikor megkérdezem, hogy miért azt mondják, hogy azért mert csak! És jobb lenne ha te is utálnál mindenkit mert mindenki rossz szerintük, csak a magyarok jók.....
2021. júl. 8. 12:23
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

#6

Akkor a családoddal van a gond, nem egy egész nemzettel!

A magyarok pont olyanok, mint a világon az összes többi, ilyenek is meg olyanok is.

Külföldön is rúgtak már belém, itthon meg jó embereket ismerek zömében, mert ezeket "gyűjtöm."

A mérgező, beteges családodat hanyagold, rögtön jobban fogod magad érezni az emberek között!

2021. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, csak egy jó példa. a németek jó része szeret belekötni a másikba a legkisebb okok miatt, meg feljelentgetni, kihívni a rendőröket stb. egy külföldivel méginkább megteszik, de ha német a szomszédja és valami zavarót csinál, már megy is a hiszti...mindenhol vannak ilyen emberek, csak ott, ahol élsz, feltűnőbb.
2021. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdések jönnek naponta, de az igazi okot senki sem találja. Én sem.

Viszont, ha figyelembe vesszük a politikát, hogy az is csak a harc, az ellenség, és társairól szól, akkor talán innen lenne érdemes elindulni.

2021. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

történelmi előzmények + pocsék oktatási rendszer, és talán a genetika is közre játszik.


azt látom, h a magyarok zöme igazából csak nagyképűsködésben és fölényeskedésben jó (na meg kifogáskeresésben), gondolkodásban tájékozottságban viszont nagyon messze van egy külfölditől.


épp most nézem, h az egyik magyar metal oldalon elítélték a homofóbtörvényt, édes istenem..olyan ostoba facebook kommentek vannak (zenészektől is), h elképesztő, gyakorlatilag funkcionális analfabéták, és fröcsögve támogatják a törvényt a gyerekek védelmében.


nem provokálni akarok, de úgy látom,h a magyarok kb. 90%a csak nagyra nőtt durcás, beképzelt kisgyerek sajnos.

2021. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!