Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van-e itt olyan idős hölgy...

Xxxcsillag kérdése:

Van-e itt olyan idős hölgy aki szenved a magánytól, mert meghalt a férje és felnőttek a gyerekei? Ha igen hogyan javít az életén?

Figyelt kérdés
Magam is ilyen vagyok.

2021. júl. 9. 06:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyik korosztály?

Tudom nem illik ilyet kérdezni.

2021. júl. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
71 éves vagyok, Budapesten élek
2021. júl. 9. 08:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Minden kerületben vannak az önkormányzatok által működtetett idősek klubja. Ott hasonló korú és szituációban élők vannak, akik elvesztették hozzátartozójukat vagy a gyerekeik messze élnek és magányosak. Vannak programok lehetőségek az ismerkedésre barátkozásra. Próbálja meg, hogy felkeres egy ilyet, ami közel van önhöz. Netán nem érezné jól magát akkor nem kötelező oda járnia. Idősebb korban is szövődhetnek barátságok.Ez jó lehetőség a magány oldására is. Drukkolok önnek:)
2021. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot, de jelenlg egy fertőzött branültől/Flór Ferenc Kórház/ vérmérgezést kaptam és igen gyenge vagyok.
2021. júl. 10. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobbulást és teljes felépülést kívánok önnek:)
2021. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!