Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet bírni a személyemet...

Hogy lehet bírni a személyemet támadó agressziót?

Figyelt kérdés
Ha nagyon durván haragos, erőszakos veletek szemben valaki? Ha aláz, szid, mindennek lehord? Nem számít, hogy van e alapja vagy nincs. Mit mondtok magatokban az emberről? Átgondoljátok, hogy lehet igaza van? Magatokra veszitek, de aztán lenyugodtok? Sírtok? Vagy egyáltalán nem is hat meg, és egy idióta lehet csak ilyen agresszív?

2021. júl. 19. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, ki és miért csinálja. Nyilván ha egy idegen ordítozik nekem az utcán csak úgy, akkor nem veszem magamra, azt gondolom, hogy hülye, és biztos be van állva.
2021. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ha akár neten is rádír csak úgy valaki. Akár, ha nő vagy, és lehordanak csak úgy, mert nem beszélsz a férfiakkal. (Én nem vagyok nő, de szerintem erről tudnának mesélni)
2021. júl. 19. 12:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon függ a kapcsolattól.

Rokon? Szülő? Házastárs? Együtt élsz vele?

Munkatárs? Főnök? Szomszéd? Random idegen a buszmegállóban, aluljáróban?

2021. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mért írsz 1/1-ben, ha nem rád vonatkozik a kérdés? Mért nem azt kérdezed meg, amit ténylegesen tudni akarsz?
2021. júl. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Rokon? Szülő? Házastárs? Együtt élsz vele?


Munkatárs? Főnök? Szomszéd? Random idegen a buszmegállóban, aluljáróban?"

Bármelyik.


"Mért írsz 1/1-ben, ha nem rád vonatkozik a kérdés"

A gyakori csak így engedte kiírni a kérdést. Azt kérdeztem meg amit tudni akarok.

2021. júl. 19. 13:08
 6/9 anonim ***** válasza:
A személyemet szó helyett a személyeteket szót nem engedte kiírni?
2021. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5-re:

Pont azért kéne konkretizálni, mert nem ugyanúgy reagálnék rá.

2021. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A környezetemben, legyen az család, barát, rokon nincs olyan személy aki ha el is mondja a véleményét az megalázva vagy alpári módon tenni. Hálistennek felnőtt emberek vesznek körül akik normálisan közölnék velem ha problémájuk van.

Bárki más, egy idegen vagy számomra közömbös ember tenné ezt, még csak fel sem idegesíteném magam. Hisz ez is őt jellemzi, illetve számomra jelentéktelen emberek véleménye abszolút nem érdekel.

2021. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Bántani csak az tud minket, aki közel áll hozzánk. Az idegenek véleménye, kirohanása a kutyát se érdekli, de ha valamely szerettünk agresszióját kell kezelni, az mindig fájdalmas tud lenni. Ilyenkor illik önvizsgálatot tartani, megvizsgálni, van-e alapja a gyalázásnak, és ha nincs, halk, de erélyes hangon rendre utasítani az illetőt.
2021. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!