Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit néztek meg először egy...

Mit néztek meg először egy emberen, akivel találkoztok?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy vki először az illető szemét /fogát/haját/lábát veszi szemügyre, azaz ez az első amit megpillantanak.
2021. júl. 23. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Nőnél a lábfejét.
2021. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
A szemét.
2021. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nemtől függetlenül mindenkinek az arcát figyelem meg egészében először, férfiak esetében pedig a második a kezük.

33N

2021. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Soha nincs tudatossag. Osztonos. Ha tetszik, akkor plane. Ha nem tetszik, akkor inkabb kritikus eszrevetelek vannak a fejemben, de ez sem tudatos.

Es embertol fugg. Nem a cipojet, kezet nezem, hanem ha godrocskes az arca, azt, vagy hogy az egyik foga kicsit a masikra tolodott, miert kocos a szemoldoke, ilyesmi.

Ami abszolut kiabrandulas, pasit ismertem, akinek fekete feju kiugro mitesszerek voltak az orran. Jo pasi volt. Nem igaz, hogy mai vilagban egy nyomorult tapaszt nem vett egy drogeriaban.

2021. júl. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magát a megjelenést, nyilván fontos a többi is.
2021. júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tekintetét, személyiségét.
2021. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!