Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Létezik olyan oldal, ahol...

Létezik olyan oldal, ahol találhatok valakit aki pénzért eljönne velem túrázni?

Figyelt kérdés
Belföldre gondoltam, hogy mennyi időre és milyen távokról lenne szó, a megbeszélésen múlik.
2021. júl. 27. 00:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%
#9 Megnézném egy ilyen prosti arcát, amikor elhívják kirándulni. :)) Jó poén lenne.
2021. júl. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%
Hát kirándulás extrákkal, akkor már tuti nem panaszkodhat.
2021. júl. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem, hogy mit szeretnél. Pénzért valami kísérőt a túrákra? Mert az nem ismerkedés, pénzért nem lehet normális kapcsolatot kialakítani.
2021. júl. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
97%
Hát, kérdező, ennyi általánosítással ne akarj ismerkedni, én budapesti vagyok, de elég sokfelé hajlandó vagyok elutazni még 36 évesen is egyedül is akár, igaz, autóm nincs. Facebookon vannak jó tematikus csoportok, túrázósok is, azokhoz csatlakozz, menj szervezett teljesítménytúrára, ott is tudsz új emberekkel ismerkedni, és aki szimpatikusabb, azzal tudsz külön is menni túrázni, én ezt ajánlom, ne egyből azzal indíts, hogy párkapcsolati ismerkedés céljából keresel túratársat, mert abba nem biztos, hogy ismeretlenül belemennek.
2021. júl. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de budapesti vagyok és bejártam már az egész országot szinte. Elég kevés olyan hely van, ahol a 33 évem alatt nem voltam sétálni, túrázni vagy kirándulni. Külföld szintén nem akadály soha (kivéve a covid alatt).


Szóval köszi az általánosítást, de amiért valaki pesti (azaz az én esetemben budai) az nem egyenesen arányos azzal, hogy lusta is. :D

2021. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

#6 Igen, én elutaznék, sőt, még külföldön is voltam túrázni, egyedül, nem is egyszer.

#13 Mit csináljak, ha ingyen sem jön senki, nem ez az első ilyen kérdésem ahol túratársat keresek. Nincs az embereknek kedve, pénze, ideje, vagy ezeknek különböző kombinációja ilyenekre.

#15 Tavaly nyáron is voltam külföldön egy hónapot, gondolhatod mennyi esély lett volna találni valakit aki jött volna. Persze nem minden pesti lusta, de sokaknak nincs igénye rá hogy akárcsak a megyét elhagyják.

2021. júl. 27. 22:47
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónapra külföldre menni pénzkérdés meg szabadidő, nem kedv. Mennék én is, de nem telik rá, és a szabadságaim is korlátozottak, 1-3 napos utakba mindent belesűrítek, amit lehet, erre sem vevők a legtöbben, pedig nagyon jók az ilyen intenzív utazások, de pandémia idején elnapoltam a külföldi bakancslistát.


Az meg, hogy ki mennyit hajlandó utazni, nem lakóhely kérdése, én nem budapestit is ismerek, aki nem nagyon hagyja el a megyét.

2021. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Heves vagy Nógrád megyeiek nekem írhatnak,én szívesen mennék.
2021. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy most is feltétlenül ennyi időre keresek, elég lenne pár nap is. Azért írtam, hogy engem a covid sem hátráltatott az utazásban.
2021. júl. 27. 23:34
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, nem mindenkinek ilyen kötetlen az élete, de ettől még nem is lesz más otthonülő.
2021. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!