Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Büdös ember a buszon! Mit...

Büdös ember a buszon! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Ma képes volt mellém ülni egy mosdatlan igénytelen tróger! Lett volna máshol is hely, állhatott is volna, mégis volt pofája mellém ülni. Pedig direkt oda volt rakva a csomagom is, de nem zavartatta magát kicsit sem. Mosdatlan volt és már korán reggel undorító savanyú olcsó sör szaga áradt belőle, ráadásul odalentről is olyan undorító kipárolgások áramlottak hogy valószínű napok óta nem fürdött már. Igazából a ruhája is gyűrött és mocskos volt, és szintén büdös.

Ezzel teljes mértékben megsérti az utazási feltételeket. Ilyenkor jogom van felszólítani hogy szálljon le, vagy a buszvezetőnek kell szólni hogy azonnal álljon meg és szállítsa le most azonnal? Mert ez így teljesen szabálytalan, és minket normális embereket nem kötelezhetnek ilyen nem normális körülmények között utazni, főleg ilyen drága pénzért. Ráadásul az egész utazást is élvezhetetlenné teszi, még órák múlva is az undor fogott el amikor ez az ocsmány altesti bűz és keserű erjedt alkoholszag az eszembe jutott. Már a végén az én ruhám is elkezdte bevenni a szagot, teljesen felháborító hogy ilyen emberek fel mernek szállni normális emberek közé. Most már késő bánat, de tudni akarom legközelebb mit kell tennem ha ilyen történik!



máj. 14. 20:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

NEM, nincs jogod szólni neki, hogy szálljon le, ellenben NEKI jogában áll szólni, hogy a csomagodat ne az ülésen tartsd, az embereknek van.

Meg ha téged ennyire zavar, járj taxival és ne itt hözöngj.

máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Semmit nem tudsz tenni, az utazási feltételek csak azokra vonatkoznak, akik amúgy is jogkövető, tisztes állampolgárok.

Sem a buszsofőr, sem az ellenőr, sem a rendőr nem kezd soha semmit a:

-hajléktalanokkal

-részegekkel

-drogosokkal

-cigányokkal

-ezek bármilyen kombinációjával.

Mégpedig azért, mert ez kellemetlen nekik is, konfliktus, plusz potenciális veszélyforrás. A 8 éves kisdiákot körbeállja a három ellenőr, ha elfelejtette a bérletre ráírni az igazolványszámát, de ha Orsós Rómeó bandája jegy nélkül utazik, szotyit köpköd és bömböl a Kisgrofó a mobiljukból, az rendben van, ugyanígy ha a sörtől ázott, csatorna szagú tróger feláll és álló helyében összefossa magát olyan részeg, akkor se fogja senki lerakni.

Az utazási feltétel az vicc, felejtsd el, csak rád meg rám vonatkozik, akik amúgy is tisztességesen megvesszük a jegyet.

máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben felkeltem volna és átültem volna máshova.
máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Gusztustalan, hogy milyen trógereket felmernek engedni a buszra. Utazási szabályban is ott van, hogy igénytelen ember nem utazhat a járművön... De hát mégis. Megértem totál, ha felidegesitett, engem is felszokott, de én ilyenkor elülök onnan,és jó hangosan megjegyzem, hogy : fu de kib*szott büdös van!
máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Illemszabály manapság hogy senki nem ül le a másik mellé buszon, hanem ha nincs több hely akkor áll. Csak az ilyen analfabéták tesznek a világra, akik nem zavartatják magukat és talpig mocskosan, büdösen mennek a többi ember közé is. És benne van az utazási feltételekben hogy mocskosan nem szállhat fel senki a buszra, ki kell zárni az utazásból, szóval jó nagy hülyeség amit mondasz 1-es. Ilyenkor valamit tenni kell, ha már a sofőr tévedett és felengedte.
máj. 14. 20:58
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A buszvezetőnek is jobb dolga van annál minthogy egy igénytelen csövessel harcoljon a tömött buszon, főleg ha időre kell mennie A-ból B-be.


Az addig ott marad amíg le nem rúgja valaki a buszról!


Igaz láttam már olyat a szellős hajnali járaton hogy a hülyegyerek feltette a lábát az ülésekre és vagy 4 helyet befoglalt hogy majdnem ott aludt el, akkor a vezető hátra látott és mikrofonból leüvöltötte a gyereket hogy üljön normálisan, mit képzel magáról a parasztja!

máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos nem lehet velük mit csinálni, én megveszem a jegyet, bérletet, ezek a büdös retkes csövesek meg ingyen dzsuvázzák össze a járműveket. Én minden járműre raknék közterest aki ledobja őket. Eleve nem értem, minek buszozgatnak, mikor krvára ráérnek, sétáljanak inkább, két padon fetrengés között amúgy is jót tesz.
máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
Hiába mosakodik egy ember, de a meleg hatására ízzad, főleg, ha még fizikai munkát is végez, akkor mégjobban "vonítanak a hónaljkutyák" körülötte.
máj. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 Azért itt nagyon nem erről van szó. Nyilván bárkivel megesik hogy a melegben kissé megizzad, és lesz egy enyhe kanszaga, de ez köszönőviszonyban sincs azzal amiről a kérdező beszél. Amikor valaki gyaníthatóan évek óta nem tisztálkodott, a ruhái sosem voltak kimosva és sokéves mocsokban úsznak, pluszban még összes is vizelte/fosta/hányta magát, és habnak a tortán tömény pia/cigi szaggal vegyül mindez.
máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

9. Évek óta?? Le is szállna az összes utas!

1-2 hét is bőven elég ahhoz hogy vállalhatatlan szaga legyen az embernek!

Amúgy a legtöbb csöves tud tisztálkodni. Nappali melegedők, szállók, mindent adnak max. nem él vele!

máj. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!