Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Iszonyatosan magányos vagyok,...

Iszonyatosan magányos vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már ötletem sincs hogy bírnám ki.. 18 éves vagyok és idáig folyamatosan magányos voltam.. sosem volt kivel töltenem az időt, még a szülinapom sem soha, úgy érzem gyerekkorom sem volt mert mindig csak egyedül voltam.. mindig szomorkodom de nem tudom hogy a magány miatt vagy az ön utálatom miatt... ahol lakom falu csak egy ember lett számomra szimpatikus évek óta figyelgetem mégsem merem le szólítani pedig szívesen barátkoznék vele:/ , esetleg lépjek? Ő fiú és kettő évvel idősebb nálam nem tudom hogy szoba-e állna velem egyeltalán..
2021. júl. 27. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Ahogy érzed, ha nem próbálod meg akkor nem fogod megtudni mi lett volna ha?

Nyugatdan próbáld meg csak vigyázz magadra.


Melyik megyében élsz?

2021. júl. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Énis hasonló helyzetben voltam. Az sem tudom mi az a születésnapi buli nekem sosem volt, volt egy tortám 3 megültük és ennyi. Szüleim elváltak, testvérem sincs. Barátnőm is csak egy van ő vele is csak annyira beszélek hogy nyáron elmegyünk párszor koncertre de több nem. Nem rég hunyt el közeli hozzátartozóm is. Sajnos a magánytól van ez hidd el, én tudom. Én 17 vagyok rengeteget vagyok egyedül de nem tudok mit tenni. Ha ez segít gondoltam leírom nekem sem jobb a helyzetem. Gondolom te is tanulsz még ha elvégzed a sulit gondolj arra jobb lesz, énis így vagyok vele már azt várom hogy befejezem a tanulmányaim és minden jobb lesz énis ebben bízom. Új lehetőségek, váltás, új munkahely. Több ismerkedési lehetőség. Szerintem nyugodtan oda mehetsz a fiúhoz. Monddhatod neki szimpatikusnak találtalak lenne-e kedve barátkozni? Ha elutasít sem kell elkeseredned lesz még ezernyi ilyen lehetőség. Ha nagyon magányosnak érzed magad ha gondolod nekem írhatsz szívesen beszélgetek veled!
2021. júl. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen beszélgetnék veled.

23/f.

2021. júl. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Fiú vagy vagy lány? Mondjuk akármelyik, egy ellenkező nemű embert kéne találnod párkapcsolatra.
2021. júl. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Te biztosan nem állsz vele szóba tehát eldöntötted eleve
2021. júl. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Melyik megyében laksz, illetve fiú vagy, vagy lány? Beszélgessünk, aztán menjünk el együtt valahova, ha szimpatikusak vagyunk egymásnak, és nem leszünk magányosak. :)

24/F

2021. júl. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Énis hasonló helyzetben volt aztán megtanultam kezelni a dolgokat. Én pánikbeteg is voltam a bolt közepén gyomoridegem lett sóhajtoztam alig tudtam elmenni valahova is de valahogyan mégis leküzdöttem. Tudom mit érzel. A gondolataim is mindig negatívak voltak nagyon rossz állapotból is de kitudtam jönni mindig van kiút ott van mindig az a fény akármilyen is az út de meg lehet találni illetve mindig van remény kiút, mindig van előre. Egyébként ha pozitívan gondolkodsz akkor azok a dolgok úgy fognak adódni. Mert ha negatívan az agyad képes arra hogy bevonzzad saját magadnak a badarságokat. A negatív emberekre felesleges időt fecserélni bármi is az nem szabad hagyni hogy rosst kedvet idézzen senki és semmi nem ér annyit mondjanak amit akanak kit izgat? Főleg aki nem is ismer és úgy mond valamit. Nekem vannak kisebb hobbiaim. Sportolok ez motivál erősít illetve a filmek sorozatok az amit nem tudnék kihagyni az életemből. Jelenleg ez a két dolog ami éltet. Nincs káros szenvedélyem messziről kerülöm az olyan embereket. Olvasok,naplót írok. Szoktam a szabadban is lenni. Biciklizem,sétálok. Igazából mikor mit viszont a szórakozóhelyek az amit nagyon nem kedvelek és nem is szoktam menni. Csak nagyon néha. Nekem hogy őszinte legyek így elvagyok. Nem zavar tulajdonképpen ez a dolog. De én úgy vélem neked a magánytól jöhetnek elő. Nekem is elő jönnek a rossz gondolatok. De Szóval ne szomorkodj fel a fejjel van kiút! Csak lazán élj ahogy szeretnél! ;) Lássd meg mindennapban az örömöt. Akár az is egy öröm hogy elmentél a boltban és haza értél.Mert sosem tudhatod mi történik. Ha gondolod írj nekem is bátran tőlem nem kell tartanod lány vagyok egyébként szívesen beszélgetek veled! :)
2021. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!