Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Utasítottak már el? Ha igen,...

Utasítottak már el? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés
Ha nem fáj róla beszélni nyugodtan megírhatjátok, fiúk illetve lányok! :)
2021. júl. 31. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Minden értelemben, melóban, párkapcsolatban és úgy alap emberi kapcsolatokban is megesett, bár ez utóbbi általában csak éreztetve lett, kimondva nem.
2021. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Állandóan sajnos, amíg társkeresőztem régen. Tudnék mesélni sajnos. Az egyik nővel épp chaten beszélgettem. Kért rólam egy fotót, küldtem neki. Aztán nem írt... Faggattam, hogy hol van, miért nem ír. A válaszát, amíg élek sosem feledem: "bocsi, a vécén voltam, épp most okádtam le a képed" A további próbálkozásaim az ismerkedéssel mind ilyenek, ehhez hasonlóak voltak. Depressziós lettem, testképzavaros, zárkózott. Eltelt 10 év magányban, jórészt a sötét szobában. Felfogtam, hogy nem vagyok jóképű, és tenni sem tudok ellene, mert így nézek ki, de azt a legdurvább rémálmomban sem gondoltam volna soha, hogy erre a sorsra jutok, és de. 41 vagyok, elmúlt, késő. Nem járok sehová, és soha többé nem akarok ismerkedni. Ezen felül túlvagyok 2 öngyilkossági kísérleten, és csak abban bizakodom, hogy a 3.sikeres lesz, mert így élni borzalmas. Fintorognak rám, kiröhögnek, gúnyolódnak stb.
2021. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Egyetlen 1 visszautasításom volt aami borzasztó szar volt. Egy pasival akit látásból ismertem elkezdtunk neten dumálni. Megbeszéltük hogy csak szex kapcsolat lesz köztünk. Találkoztunk párszor, szexeltünk, buliztunk együtt,majd egy pár hét után közölte ő többet érez. Elvitt randizni, romantikus "szerelmi vallomások" jöttek tőle stb, majd úgy gondoltam hogy akkor ideje új szintre léptetni a dolgot hiszen én is beleszerettem. Elmondtam hogy mit érzek és most már akkor legyünk hivatalosan is együtt stb

Közölte hogy neki ez mégsem fog menni mert felbukkant egy régi ex az életében és teljesen össze zavarodott és időt kér.

Na persze eltűnt mint a kámfor . Nem jelentkezett többet. De azt láttam hogy Facebookon a beszélgetésünk után másnap kapcsolatban lett egy 18 éves lánnyal 🤷‍♀️ ( ő akkor 38 én 27 voltam) bár nem tartott neki tovább 2 hétnél...

Nem értettem mire volt ez jó miért kellett hülyíteni. Eleve szex kapcsolatnak indult, nem volt oka hazudni nekem. Durván fél évig magam alatt voltam amiért nem kaptam válaszokat, meg hát én ugye beleszerettem tényleg. Azóta eltelt 2 év, boldog párkapcsolatban élek, most egy 3 hónapja bukkant fel ismét hogy mivan velem stb

De válaszra sem méltattam

2021. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mindenkivel előfordul.
2021. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es ez azért durva elutasítás eléggé, nem csodálom, hogy xarul esett.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, számtalanszor utasítottak el, például amikor állást kerestem, vagy társkeresőn úgy, hogy vissza sem írtak.


Kettőt emelnék ki, az egyik amikor 2 munkahelyre is felvettek volna, nyilván ki kellett választanom egyet, mivel a fizetés mind a kettő helyen szinte ugyan annyi volt, a szívemet követtem a választáskor, és arra mondtam igent, a másik helyet meg nyilván visszautasítottam.


Megbeszéltük, hogy 1 hét múlva akkor kezdhetek is. Pénteken cseng a telefonom, a HR-es hív, hogy 1000 bocsi, de a csoportvezető megvétózta a jelentkezésem, és, hogy ne haragudjak, de sajnos mégsem tudnak felvenni. Viszont ekkora már a másik helyet természetesen visszamondtam, szóval két szék közé sikerült beesnem, eléggé szarul esett főleg, hogy azóta (június közepe), nem is hívtak be sehova.


A másik egy Tinder randi volt egy szaktársammal, hát eléggé szarul ment nem tagadom, nem is beszéltünk utána, viszont, volt közös óránk, és a randit követő órán pont előttem meg a haverom előtt ültek 2-vel a barátnőivel, egyszer csak hátrafordulnak, rámnéznek, és elkezdenek röhögni. :D


Akkor se igazán érdekelt, azok után meg pláne nem, hogy összejöttem egy nála sokkal szebb lánnyal :).

2021. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki életében volt már elutasítás. Engem is utasítottak már el, csak haverokat kerestem akikkel lehet lógni. Meg volt beszélve minden egy fiúval, hogy H találkozunk erre amikor meglátott simán elment mellettem, többet nem is hallottam róla.
2021. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Girlll3 ***** válasza:
Hát, sokfélében volt már részem. Itthon is, még saját szülőm is. De pasik is. Meg munkatársak is. Szóval volt bőven. Én vágynék a társaságra, de nincs.
2021. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Girlll3, de van, csak kevesen értenek meg, így nincs összhang.
2021. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!