Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a kozvetito lapon azt...

Ha a kozvetito lapon azt jelolom hogy en utasitottam el az allast akkor torolnek a rendszerbol?

Figyelt kérdés

Kikozvetitettek egy munkahelyre ahol a fonokasszony csak halogat es halogat, nem lehet elerni vagy ha hivom azt sem tudja ki vagyok. Mara behivott, elmentem, de nem volt sehol es az ott dolgozok sem tudtak elerni. A munkaugyiben sem fogadjak mar szivesen hogy hatarido hosszabbitast kerek a papir leadasara. A papirt a fonokasszony meg az allasinterjun lepecsetelte es alairta de nem toltotte ki. Ha azt jelolom be hogy en utasitottam el az allast akkor torolnek a rendszerbol es utana x evig nem regisztralhatok ujra?

(Semmilyen penzt nemkapok a munkaugyitol csak be vagyok regisztralva allaskeresokent es kozvetitgetnek)



2019. ápr. 15. 10:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Ugyan rajta van a papiron hogy jogosult vagyok merlegelni az allasanlat elfogadasat abban az esetben ha a munkahely a megfelelo munkahely fogalmat nem meriti ki a jogszably szerint. Ha megfelelo a munkahely es elutasitom akkor torolnek a rendszerbol stb. De hat ha egyszer nem tudom elerni🤦🏻‍♀️
2019. ápr. 15. 10:40
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen törölnek, több megyében az a gyakorlat.


Ha nem tetszik, kérd meg őket, hogy ők jelöljék be, hogy nem feleltél meg.

2019. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Inkább a munkaügyivel beszéld meg a helyzetet, nem hiszem, hogy ilyen esetben céljuk lenne kiszúrni veled, mikor nem is tehetsz róla.
2019. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki fognak törölni. Pont ez a céljuk. A mi vàrosunkban boldog boldogtalant kitöröltek màr. Aztàn meg halljuk a vàrosi ràdióban hogy milyen jó màr alig van regisztràlt munkanélküli. Aki be akar regisztràlni arra meg úgy néznek mint a véres rongyra. Két hàrom héten belül megy a frissen regisztràltaknak is a közmunkàs levél. Hàtha nem vàllalljàk és akkor azok is repülhetnek.
2019. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként vicci mert mindenki ezt mondja, hogy közmunkára küldenek, de nekem pl nem is említették. Tök jó állásokra közvetítenek ki. Az már más téma, hogy a kiközvetítés után mi a helyzet...:D Bár lehet tekintettel vannak arra, hogy fiatal lány vagyok, idk idk idk.
2019. ápr. 15. 12:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Hàt nem tudom. A mi megyénkben minden úgy müködik ahogy leirtam, sajnos. Nélkülük kell àllàst talàlni.
2019. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan rublika nincs, hogy nem vagy alkalmas?

Tehát hogy ők utasítanak el téged. ~n anno ezt meg tudtam játszani és nem törölték.

2019. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van olyan hogy nem vagyok alkalmas, de merjem bejelölni azt anélkül, hogy megbeszéltem volna a hölggyel? Igaz, azt mondta, hogy ha elutasít akkor magamnak jelöljem be azt, azért ne menjek be, de végül is nem utasított el (vagy legalábbis nincs kimondva), csak nem tudom elérni és beszélni vele.
2019. ápr. 15. 12:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ikszeld be, hogy ők utasítanak el, ha már aláírták és lepecsételték a papírt. Nem egyszer vittem vissza üresen közvetítő lapot, mert a munkaadó nem volt hajlandó szóba állni velem, holott elvileg munkavállalót keresett. Ott max annyit kellett ráírni, hogy a megkeresésemre a munkáltató nem reagált. Még nem töröltek, de mindig megkérdezik, akarok-e regisztrált maradni. Eddig csak az esetleges tanfolyam miatt maradtam, de őszig nem indul semmi felénk, mert kevés a munkanélküli, így nem csodálom, ha boldog boldogtalant kitörölnek.
2019. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma beszeltem vele, holnap elvileg delelott talalkozunk. Ha holnap sem mond semmit akkor bejelolom hogy elutasitott, ahogy mondtad utolso. Koszonok minden segitseget!
2019. ápr. 15. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!