Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kínos/zavaró mozis élmény?...

Kínos/zavaró mozis élmény? nézted volna a filmet, de valaki vegig zavart?

Figyelt kérdés
Mi tegnap volt Az idő-t megnezni. Mellénk ült 3 csaj, vegig rohadt hangosan beszéltek, nevetgeltek (ami teljesen kizokkentett minket a hangulatból, egy vigjateknal oke, de ez inkabb thrillerszerű volt), az egyik ugy zabalta a csipszet, hogy otthon nem csamcsogok es ropogtatok így, meg nemvolt lenemitva a telefonja es percenkent felvillant az én es a mögöttem ulok pofajaba. Egyszer kedvesen rájuk szóltunk, hogyha lehetne halkabban, de folytattak. Aztan a film vege elott fel órával kimentek, es vissza se jöttek, persze az osszes üdítős dobozt meg popcornos dobozt otthagyva szetcseszve. Az ilyeneknek nem volt tanitva mozi etikett? Es ez nagyon gyakori, h a horror filmeket valami gyerek társaság vegig röhögni, nem ettol lesz vki sztem érett, hogyha feljön egy hulla akkor szakadás van, ezzel elrontják masok filmnezeset, ezert utalok moziba jarni, mert mindig van egy par ilyen hulye. Amugy nem 50 eves boomer vagyok, 20 eves lany vagyok:D
2021. aug. 5. 13:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%
Emiatt nem vagyok oda a mozikért. Valami proli kis hülyegyerek rúgdossa az ülésemet, ropogtatnak, zörögnek, vihognak, szörcsögnek, teleszemetelnek mindent. Nem, ennek nincs hangulata, kiábrándító az egész. Én különben nem engednék be kaját sem. Miért nem lehet két órát csendben végigülni zabálás nélkül?
2021. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A pár székkel mellettem ülő csaj egy hosszú film alatt végig messengeren chatelt valakivel. Kb. fél percenként felvillant és csilingelt a telefonja max fény- és hangerőn, hogy üzenete jött, annak is hangja volt, ahogy ő gépelt. Volt, hogy a beszélgetőtársa hangüzenenetet küldött neki, természetesen azt is meghallgatta (az egész terem).

Animációs filmnél pedig két anyuka három kb 6-8 éves kisfiút fotózgatott végig vakuval. A kölyköket egy percig nem érdekelte a film, a teremben kergetőztek, verekedtek, az anyjuk telefonján jászottak. Az anyukák pedig folyamatosan posztolták facebookra, hogy milyen aranyosak a gyerekeik a moziban.

2021. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
~Kedvesen rájunk szóltunk~ igen, először így kell. De ha nem értik, kiálts egy jó nagyot oda !!D:
2021. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok a bunkó ember moziban, színházban is. Sokan kb. a kávézóba beülés alternatívájának tartják, max. annyi töblettel, hogy el tudják magukról mondani, hogy ezt a filmet meg ezt a darabot látták.


Teljesség igénye nélkül ezeket tapasztaltam eddig meg moziban és színházban:

- gyereket elvisznek nem gyerekfilmre / előadásra, a gyerek meg visong, rohangál, ki kell vini pisilni... nem érti a sztorit, k...a hangosan kérdezgeti a szüleit... azok meg ugyanolyan hangosan elmagyarázzák neki...

- folyamatosan pofáznak... ált. vagy arról, hogy kivel mi történt meg ki kit csalt meg a baráti társaságból, ki hova megy nyaralni... vagy végigkommentálják a filmet, hogy "ne mennyé oda, ott a szörny!" meg hogy melyik színészt, színésznőt nem rúgnák ki az ágyukból

- iszonyatosan büdös (több napos mosdatlanság, rohadt bél stb. szagú) emberek... volt moziban, hogy örültem, hogy nem volt tele a terem, és el tudtam menni, mert az öklendezés kerülgetett

- moziban megengedőbb vagyok a kajával, de azért van egy szint, ami fölé nem kellene menni... direkt csámcsogni, nem tipikus mozis kaját-piát bevinni (volt, amikor vki McDonalds'-t falatozott... ennél már csak azok a jobbak, akik konkrétan alkoholt visznek be és ott részegednek le). Múltkor szabadtéri színházban (nem falunapon) tescós zacskóból zabálták a cseresznyét és köpködték a magokat :(... de ugyanaz alatt az előadás alatt valaki konkrétan chipset evett, de olan hangosan ropogtatott, hogy elment volna fegyverhangnak az előadásba

- aki baromi sokat késik, de akkor is csak a saját helyére hajlandó leülni... a legjobb az, amikor olyan művészmoziban csinálják, ahol nem emelkedik a nézőtér, és van vagy 50 külső hely üresen, azért átvágnak mindenkit, és kitakarják a képet

- musical / operett előadásokon többször is volt már, hogy pár mega-fan ott énekelte a nézőtéren a dalokat... basszus, nem azért fizettem ki a jegyet, hogy Megasztár selejtezőn páros lábbal kirúgott típusú énektudású emberek vernyákolását hallgassam, amikor a színpadon képzett, tehetséges, gyönyörű hangú emberek mindent beleadnak...

2021. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Baratnom akart egy filmet megnezetni velem, husz eves lany voltam. Kesett a csaj, kesve oldalogtunk be a moziba. Rendes szekek voltak, muveszmozi volt. Szexjelenet kozben kusztunk be, es a baratno akarta huszadszor is latni. Ulj mar le, sugta. Utana rajottem, hogy valaki olebe ultem, es nem szolt egy szot se. Baratnom pisszegett, alattam egy ferfi csak hallgatott. Le voltam fagyva, azt akartam, erjen mar veget legalabb a szexjelenet. Nem ert veget, kiviharzottam a mozibol.
2021. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Pont most akartam elmenni a barátnőmmel a moziba, hát rendesen elment tőle a kedvem olvasván ezeket a sztorikat.


Marad a Netflix meg az otthoni chill, bevallom őszintén nagyon hiányzik a nachos, de majd elmegyek, veszek aztán hazahozom :D!


(Kivéve ha valaki tudja, hogy a moziban milyen szószokat szoktak használni, és hol lehet olyat venni, akkor bevásárolok) :D


Hajmeresztő sztorik amúgy, részemről mindenkinek ment a zöld kéz! Bocsi az offért.

2021. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16, Cinema cityben grannys szósz van. Múlt héten tök nagy csalódás volt, dobozban adják boltilag kiadagolva... pont a lényegét veszti el, hogy forrón frissen kapod. :/
2021. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Egyébként látványos a különbség. Mi is az Időn voltunk, de sajtóvetítésen, nyertünk neten jegyet. Kint mindenki nyomult meg tolakodott meg úgy viháncolt hogy jézusom csak ezek mellé ne üljünk, akik meg nem nyertesként voltak, puszika bandázás meg sorokon àtkiabálás a teremben hogy de jó hogy itt vagy, mi újsàg.

Ehhez képest a film alatt egy pissz se volt szinte, hihetetlenül élveztem, igazi moziélmény. Oltári különbség, hogy még ha voltak hozzánk hasonló random résztvevők is, de nem egy nyilvános vetités.

2021. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Kajalni azert lehessen, sose zavart, ha mellettem vki eszik, ez hozzátartozik a mozihoz. De direkt ropogtatni, csamcsogni, nyammogni nem tudom minek kell, egyeseket meg kell tanitani arra, h társaságban hogy eszunk? Itthon enis hangosan csamcsogok, megszokás, de társaságba nem tudnek igy, foleg h tudnam h valoszinu mindenki pofán akar rúgni. Amugy mi popcornt vettunk, nekem mindig is ízlett a mozis popcorn, sokkal jobb mint amit itthon csinalunk, de tegnap a kuki is szar volt, semmi ize nem volt.. lehet h most nekunk is elment egy kicsit a kedvünk a mozitol. :D
2021. aug. 5. 21:35
 20/20 anonim ***** válasza:
Az Az 2.-t néztük, előttünk pár sorral egy 15-6 évesekből álló társaság. Az egyik kiscsaj minden jumpscare-nél torkaszakadtából felsikított, tőle zengett a terem. Nagyon gáz volt.
2021. aug. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!