Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen elfogadható (pl egészsé...

Milyen elfogadható (pl egészségügyi) indokkal jönnél el egy táborból, ahol nem érzed jól magad?

Figyelt kérdés
Nem akarok részleteket írni, de olyan helyre kerültem, ahol nem igazábán szeretnék maradni, viszont nem akarom megbántani azokat, akikkel itt együtt vagyok, mert nem ők tehetnek róla. Minél feltűnésmentesebben akarom megoldani, hogy lehetőleg hamar elfelejtse mindenki és ne kelljen magyarázkodnom. Ha már kint vagyok, akkor nyilván egyszerű, de milyen indokkal lépjek le, ami mindenkinek érthető és nem bukok le vele?
2021. aug. 6. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Covidos vagy.

Amúgy megmondod, hogy kapar a torkod, fáj a fejed, fosol és inkább hazamész, mielőtt mindenkit megfertőzöl.

2021. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

1-es, persze, aztán bepánikol az egész tábor... Nagyon jó ötlet.


Mondd meg simán, hogy nem érzed jól magad, de nem miattuk, egyszerűen nem jött be a tábor, és kész.

2021. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Hasmenéses van, fáj a hasad.
2021. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha van olyan felnőtt ismerősöd (szülő, nagynéni, szomszéd...), aki jó fej és megért, akkor kérd meg hogy hívja fel a táborvezetőt, hogy S.O.S. küldjön haza :D


Anyumat kértem már meg ilyenre, igaz alsósként. Szülinapi parti volt, de nem éreztem jól magam, de nem volt jó kifogásom hogy lelépjek.

2021. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Hasogat a depressziom.

Amugy fogfajas.

2021. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez egy fiatal felnőtt tábor. Tudom, fura, hogy felnőttként tanácsot kérek, de egy fiatal felnőtt társaságot is nehéz csak úgy otthagyni, hogy ne legyen feszkó. Nem akarok se megbántani senkit, se feltűnést kelteni. Egyszerűen cikinek érzem az egészet.
2021. aug. 6. 20:04
 7/15 anonim ***** válasza:
Gólyatábor, és csak a pia meg a buli megy? :)
2021. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Milyen tábor? Mi a probléma?
2021. aug. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Meleg vagy? Bajuk van vele?
2021. aug. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hánytál és most gyenge vagy, inkább hazamész.
2021. aug. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!