Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A csapatépítő tréningnek nem...

A csapatépítő tréningnek nem az lenne az alapja, hogy olyan bért adjon a cég, hogvy érdemes legyen a csapat részének lenni és a cégnél maradni?

Figyelt kérdés

Csapatépítő tartanak közben meg olyan bért adnak hogy az embernek esze ágában sincs a csapat részének lenni és nem hosszú távon de még középtábon sem maradni.

Csak azt nézi az ember, merre lehet elmenni innen, mert gyászos a bér.

Közben persze amíg nincs más megy az erőltetett puncsolás, ma még csapatépítő, holnap már állásinterjú....


ennek mi értelme?

Akkor tartsanak csapatépítőt, ha olyan a bér, amire lehet jövőt építeni és akkor érdemes lesz maradni a cégnél.


2021. máj. 24. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Igaz, ha anyagilag nem éri meg ott lenni, egy idő után mindenki aki normális elmegy. Akkor meg ugye milyen csapatról beszélünk.
2021. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Te is úgy ott leszel még 5 év múlva is, és írkálod ki ugyan úgy ide a hisztiző kérdéseket.
2021. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ez az. csapatépítő úgy hogy a szünetben a mobilon a profession-t nézem.... építsen csapatot olyan emberekből akik maradni akarnak.

de ilyen bérek mellett ki akar maradni? Akinek nincs más az marad. egy ideig. aztán az is lelép.

2021. máj. 24. 15:01
 4/14 A kérdező kommentje:

"Te is úgy ott leszel még 5 év múlva is"


De az hogy én hol leszek az totálisan irreleváns ha kb mindenki más meg elmegy.

ha 1 ember marad mindenki más meg megy ott se lehet semmiféle csapatról beszélni.

Madár.

2021. máj. 24. 15:02
 5/14 anonim válasza:
0%
Ennél már csak az a jobb, hogy a COVID miatt most sok helyen visszavágták a csapatépítőkre szánt keretet (abból vettek fertőtlenítőszereket (?) ), de azért érezzétek magatok jól.
2021. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"de azért érezzétek magatok jól."


Hát ha nincs ez a kötelező cirkusz és baromkodás akkor máris jobban érzem magam az biztos.

2021. máj. 24. 15:04
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
#4 számodra totálisan irreleváns a saját életed, akkor hőbörögjél csak azon, amin amúgy se tudsz változtatni. Egy fogaskerék vagy a gépezetbe.. ha elkopsz akkor kicserélnek egy másik fogaskerékre érzelem nélkül.
2021. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Engem akkor se érdekel a csapatépítő, ha jól meg vagyok fizetve.(Megjegyzem: jól meg vagyok fizetve)

Nem vagyok kíváncsi a "napközben balf*szkodunk minden hülye vetélkedővel -este jól berúgunk, mint az állat -éjjel mindenki dug mindenkivel" c. ökörségre.

Sőt, a munkatársaimra sem. Ahogy vége a munkaidőnek, és kilépek a munkahely kapuján, bekapcsolom a telefonon a szűrőlistát, és ez a következő munkanap reggeléig úgy is marad.

2021. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

". ha elkopsz akkor kicserélnek egy másik fogaskerékre érzelem nélkül.“


ez bárkire, akárkire, rád is, kedves nagyon okos hozzászóló, érvényes.

Meghalt a király éljen a király. egyikünk se több mint egy ideig óráig muzsikáló alkatrész akit idővel kivágnak a francba.

TÉGED IS.

2021. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8, igaz ez is. Neha evente 1x elviselem. De hallottam olyat is hogy 2 hetente van, na ettol falra masznek.
2021. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!