Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szerintem a vírustól két...

Csak szerintem a vírustól két oltás után is rettegőknek, nem harmadik, meg ki tudja hányadik fecskendőzés kellene, hanem egy jó pszichológus a szorongásukra?

Figyelt kérdés

"Nem árt a harmadik oltás."


Persze-persze... Ok, lehet, hogy nem árt, de ha előnye sincs, akkor meg felesleges. A sok oltás, vitamin, gyógyszer pedig pont, hogy gyengíti az immunrendszert és az ellentétes hatást éri el vele valaki. Én beoltattam magam az első kettővel, egész eddig arról károgtak, hogy ez elég, akkor nem értem, hogy most hirtelen miért nem elég. Nem nézek híradót és nem nézek politikai műsorokat sem a RETEK Klubon, sem a TEVE2-őn, sem sehol és nem nézem sem a Telexet, sem a Pesti Srácokat, szóval a média nem tud megfélemlíteni, ezért nem is rettegek a vírustól. Az első kettőt beadattam, az orvosom tanácsára, valamint azért mert krónikus beteg vagyok és vannak más krónikus beteg, illetve idős ismerőseim, de ha szeretett Cecil bejelenti, hogy csak a harmadik után jár a kártya, akkor engem aztán nem érdekel, nem fogom kérni. Amúgy sem értek egyet ezzel a kártyával, a gyártója meg már csak hab a tortán. Egész eddig az volt, hogy ha valaki az elsőt megkapja, már annak is elég nagy a védelme, aztán jött az az előadás, hogyha mindenki, aki az elsőt megkapja, megkapja a másodikat is vége lesz a járványnak, aztán cs*szhetjük a járvány végét már mióta.


Aki meg vél, annak inkább pszichológus kellene, mint felesleges lötty a testébe. Az Orbán, meg a többi, meg akkor mondja, hogy félelemben nem lehet élni, ha nem lesz a szólásszabadság korlátozva és mindenki kifejtheti szabadon a véleményét, még azok is, akiket a Gyurcsány által behozott törvények szerint nem tehetik.



2021. aug. 9. 14:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

Az megvan, hogy konkrét adatok állnak rendelkezésre arról, hogy ez a vírus igenis valós és veszélyes?


Nem olyan, mint egy (kicsit túlságosan is) homályos kép egy repülő csészealjról, hanem konkrét, kimutatható adatok.

2021. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

"A sok oltás, vitamin, gyógyszer pedig pont, hogy gyengíti az immunrendszert és az ellentétes hatást éri el vele valaki."


Erre a tudományos igényességű kijelentésre gondolom a piac előtt traccspartizó asszonyegylettel jutottatok...

2021. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Más betegségek elleni oltások között is akad olyan, amiből több adag kell. Az influenza elleni oltást is évente kell beadatni. Attól függ, mennyi ideig tart a végzettség. Az pedig a vírus természetéből ered. Némelyik vírus ellen örökre megmarad a védettség, míg másikat akár néhány hetente el lehet kapni.

A koronavírus elleni oltások fél évig biztosan védenek, de lehet, hogy hosszabb ideig is.

Egyelőre szó nincs róla, hogy kötelezővé tennék a harmadik oltást. Ez egy lehetőség azok számára, akiknek valamilyen okból nem reagált kellő mértékben az immunrendszerük arra a típusú vakcinára, amit első körben kaptak. Pl idősek esetén a kínai vakcina nem mindig alakít ki megfelelő védettséget. Miért ne kaphatnának ezek az emberek egy harmadik adag, más típusú oltást? Miért fáj ez neked?

2021. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom de engem például egyáltalán nem érdekel már a téma,max akkor lenne valami problémám ha elkapnám,amúgy szarok rá az egészre...be sem vagyok oltva.
2021. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Egészen addig nem adatnám be a harmadikat, amíg valami adminisztratív okból rá nem kényszerítenek. Abban igazad van, hogy a fél emberiség már most PTSD-s... és rengeteg pszichológus fog kelleni a jövőben.
2021. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#1.

Ki mondott mást? Ki mondta, hogy nem létezik?


Ha meg vírusrettegő vagy, akkor annyit mondanék, hogy minden olyan embert, aki két oltás után még retteg, a saját hülyesége miatt még egyet akar oltatni és még a klotyón erőlködve is maszkot hord, bevitetnék, mert a szorongásukkal jelentenek veszélyt magukra... Nagyobbat is, mint a vírus.

2021. aug. 9. 15:57
 7/16 A kérdező kommentje:

#2.

Az orvosom mondta, hogy elég a kettő.

2021. aug. 9. 15:59
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Igen, az agyukat rendesen átmosta a vaccinapropaganda, kéne valami kezelés.
2021. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Végig olvastam és agyrákot kaptam ettől a sok marhaságtól amit a kérdező itt össze hordott.
2021. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9.

Ok, akkor menj triplát kérni az összes oltásból és hordj maszkot még az ágyban is!

2021. aug. 9. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!