Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Erről a kollégiumi megnyilvánu...

Erről a kollégiumi megnyilvánulásról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Egy "vallásos" kollégiumban lakok, ahol nővérek vannak. Kimostam a ruháimat, kiteregettem, mondom nem hagyom bent a hűvös szobában, kirakom az udvarra a szárítót (belső udvar, senki nem látja), estére simán leszárad olyan meleg van. Pont jön arra az egyik, vág egy flegma fejet hogy miért rakom ki? Mondom bent hűvös van, estére leszárad aztán beviszem. Kérdi miért nem használom a szárítót, válaszolom mert összegyűri őket, nem tesz nekik jót. Meg amúgy is, teljesen felesleges energiapazarlás lenne. Elkezdi hogy ne rakjam ki, mert hogy az intimitásunkat (így ennyit tudott kinyögni, mondom magamban miről beszélsz te némber?). Mondom akkor hova vigyem? Mondja a szobámba. Nem hiszem el ezt a nímandot, melyik világban él? Komolyan, most szerintetek miről beszél? Most ment el imaórára, ennyi telik ettől a mihaszna egyéntől.

2019. jún. 11. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dik ezen fennakadni :D (mármint nem tölled neked oké volt,a csajszinak)
2019. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Valláskárosultaktól mégis mit vársz. Értelmes érve nincs, csak a böszmeséget tudja mondani.
2019. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Részemről sem okos dolog ilyeneken felhúzni magam, de a vizsgákra készülődés közben, a reggeli meló után fáradtan hazaérkezés után, ezeket a helyzeteket egyszerűen nem vagyok már képes kezelni.
2019. jún. 11. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Épp ma néztem meg a Magdolna nővéreket...


A meggyőződés győzött a józan ész felett.

2019. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogy nem sül le a bőr a képedről? Kinek képzeled magad, hogy így beszélsz a nővérről. Lakj másik kollégiumban te szerencsétlen.
2019. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tavaly végigsétáltam egész Spanyolországon egy hátizsákkal úgy, hogy szinte egész végig azon száradtak a ruháim, és erre azzal jön hogy ne teregessek ki? XDD
2019. jún. 11. 23:06
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

de mi az, hogy leszárad?:D


am ha a tangabugyidat meg ehhez hasonlókat teszel ki akkor jogos

2019. jún. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!