Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Erről a szituációról mit...

Erről a szituációról mit gondolsz? (L)

Figyelt kérdés

Egy férfi előtt ciki vagy nem ciki eléggé zavarban vagyok, mert tetszik nekem. És ha észreveszi hogy nézem, akkor tipikusan elkapom akaratlanul a tekintetem. De ilyenkor szinte rögtön megérzi/eszreveszi hogy ránézek, és mindig rám mosolyog.

Ezentúl sokszor keres alkalmat hogy hozzámszóljon, vagy kérdezzen valamit.

Szerintetek látja/tudja, hogy zavarban vagyok előtte? És ha igen, akkor miért csinálja a fent leírtakat?


2021. aug. 14. 11:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok, ő idősebb nálam
2021. aug. 14. 11:18
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Pontosan érzi, hogy miért viselkedsz így, azért mosolyog. És valószínűleg szimpatikus vagy neki, ezért akar veled beszélgetésbe elegyedni. :)
2021. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Csak simán kinevet. Neki te csak egy gyerek vagy.
2021. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Itt neki kell tenni az első lépést! Egyértelműen jelezték felé, hogy tetszik neked!

Ő ezt észrevette és tetszik neki, hogy nézed őt! Mondjuk, minden férfinak tetszik, ha egy nő nézi!

Ha akar tőled valamit, akkor lépni fog!

2021. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi😊
2021. aug. 14. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!