Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amikor valakivel veszekszel,...

Amikor valakivel veszekszel, utólag meg szoktad vizsgálni magadat, hogy vajon nem te vagy-e a hibás?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 17:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig.
2021. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Nem szoktam veszekedni. Elmúlt 15 évben nem vesztem össze senkivel.
2021. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem szoktam veszekedni egyáltalán, én egy szélsőséges ember vagyok, vagy nem csinálok semmit végig hallgatom stb,vagy ha túl messzire ment beverem a képét.
2021. aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mióta párkapcsolatban élek, még a veszekedési stílusom is megváltozott, sokkal inkább problémaközpontúbb lettem és csak azért köpöm a szót, hogy meg legyen oldva a nyűgöm, nem azért, hogy földbe döngöljem közben a másikat. Ha nem is ért velem egyet valaki, inkább arról háborgok, hogy miért kell idiótán viselkedni, nem pedig arról megy a műsor, hogy a másik milyen hülye és mennyire utálom és minden jót kívánok neki.
2021. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És ha úgy ítélem meg, hogy valamiben én hibáztam, akkor bocsánatot kérek.
2021. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem meg azt mondják túl sokszor kérek bocsánatot (anyjukat, itt jegyzem meg, hogy nekik már az is baj)


Ezért már nem nagyon merek bocsánatot kérni mert vérszemet kap aki olyan. Van akinek azt sem lehet megmondani hogy hibáztam mert rögtön győzelemként könyveli el és felhasználja ellenem. De ha valaki nem ilyen annak szívesen elmondom hogy hibáztam és bocsánatot is kérek.

2023. nov. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!