Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan reagálnátok erre?

Hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, odamentem egy szimpatikus lányhoz, aki kb 16-nak nézett ki. Aztán elárulta, hogy 13 éves. Ti hogyan reagalnátok erre?
2021. aug. 21. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Hát először meglepődnék, de manapság a gyerekek, főleg a lányok egyre korábban érnek. Ha összehasonlítasz egy régi fotót egy 13 évesről, és megnézed hogyan járnak az utcán a mostaniak, ég és föld lesz a különbség, ezért kell vigyázni. Például én 13 évesen még melegítőben jártam suliba, nyolcadikbam kaptam meg az első csőfarmeremet, és a barátnőmmel akkor vettük meg az első korrektorunkat a DM-ben.😀 Ha ma megnézed, már a kislányok is simán érthetnek a sminkeléshez, használják is ezeket a kellékeket, és bármilyen visszásnak és perverznek is hangzik, némelyik 13-14 éves kiscsajról simán mondhatják, hogy szexi. Az már a szülő felelőssége, hogy hogyan engedi utcára a gyerekét.

Szóval először meglepődnék, de aztán örülnék, hogy tisztázódott, és természetesen nem akarnék ezekután tőle semmit.

2021. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetnék vele egy ideig, de nem úgy, hogy kapcsolatot akarok.
2021. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Engem nem zavarna.
2021. aug. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

30 éves ismerősöm a mai napig rágja magát, hogy micsoda beteg ember, hiába vigasztalom, hogy nem az ő hibája, egyszerűen ilyenek a mai gyerekek:

Megismerkedett egy csajjal, nagy mell, jó segg, full felnőtt fej, 18-19 évesnek saccolta, fel is hívta magához egy menetre, mire a lány közölte vele, hogy ő még fiatal ehhez, még csak 14.


Haverom azóta nem tudja kiverni a fejéből, hogy nézhette be ennyire és ha a lány nem vallja be, simán megdugott volna egy 14 éves gyereket, aki most júniusban ballagott általános iskolából.

Tényleg durva.


Egyébként a jelenség neve "pozitív szekuláris trend", ami nem csak a lányoknál, hanem a fiúknál is megfigyelhető:


Lányok: régen (20 éve) még 12-15 éves kor körül kezdtek menstruálni, ma meg már 8-11 éves kor körül.

A női hormonok korai stimulációja miatt a másodlagos nemi jelleggek (csípő forma, fenék, mellnövekedés, nőies arcforma) már nem 15-16 éves kor körül kezd el megjelenni, hanem 11-12 éves korban. A szexuális érdeklődés is sokkal korábban kezd megjelenni.


Fiúknál: egy mai 14-15 éves srác gyakran megvan már 170-180 cm magas is akár, hamarabb mutál és szőrösödik, mint a 15-20 évvel korábbi kamaszok, akiknek csak 17-18 éves koruk körül kezdett valamicske férfias kinézetük lenni.

2021. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Egy evig semmi kamaty.
2021. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!