Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baráti társaságból "zavartatok...

Baráti társaságból "zavartatok" már el idősebbeket?

Figyelt kérdés

Mert valamiért fura volt, nem illett közétek kora, vagy furcsa viselkedése miatt, vagy mert lányokat zavarta hogy idősebb mégis bepróbálkozik náluk?


Ilyen helyzetet hogy lehet tapintatosan kezelni, tisztelettel hogy ne sértődjön meg nagyon?



2021. aug. 21. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Már mennyivel idősebb, 60-as Pistabá, már csak elvből nem ül be közénk, de amúgy csak a kora miatt nem zavartunk még el senkit.
2021. aug. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem soha. Olyan volt hogy részeg idősebb pasik odajöttek bepróbálkozni, őket mindig. De a baráti társaságban nincsenek kéjenc apukák. Az baráti, és velük nincs gond, eleve nem ülnék ilyenekkel egy asztalhoz.

Rokoni társaságban viszont néha előfordult, na az gázabb. Főként ez a hagyjad már részeg hozzáállás zavar. Nem hagyom. Persze így én vagyok aki fennhordja az orrát, de inkább gondják ezt, mint hogy elviseltem.

2021. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
2es vagyok. Ja és ezekben a helyzetekben pont annyi tiszteletet mutatok felé, amennyit ő felém. Semmit.
2021. aug. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Mennyivel idősebb? Harmincas, negyvenes csávó nyomulna tizenévesekre? Lekoptatnánk a társaságból, az tuti.
2021. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha pofátlan, nem kell tisztelettel kezelni a szitut. Csak a kora nem ok rá hogy tiszteljék.
2021. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Igen, de nem a kora miatt, hanem mert tényleg úgy viselkedett mint egy öreg. Folyamatosan csak a politikával kapcsolatos károgást lehetett tőle hallani teljesen eltorzított történelmi mesével, folyamatosan mártírkodott, mert hogy az nem ember, aki nem 12 órát dolgozik és ha 8 után leteszed a munkát, nem is szereted a munkád, folyamatosan mindent túldrámázott, ezzel a tipikus "majd ha megtapasztaljátok azt, amit én, megtudjátok, vért fogtok hugyozni" mentalitással (aztán általában kiderült, hogy ha az ember nem agy nélkül csinál valamit, semmi vészes nincs az adott dologban, pl egyetemben). Nagyon sokszor csak akkor tudtuk leinteni, ha a csapat tapasztaltabb vagy az adott témában többet elért tagjai jelezték neki, hogy semmit sem tud és ne gondolja, hogy csak ő csinálja az adott dolgot.



Mi 25 év körül vagyunk, ő 35, nincs nagy különbség korban, de agyilag mintha egy boomer lenne.

2021. aug. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Ja és ha nyomult volna, még ennyire sem lettem volna kedves. Az ilyen fiatalokra durranó vén heréket jobban gyűlölöm, mint bármelyik embertípust. Ha akár rám, akár más nőre a társaságban ráment volna, úgy küldöm el a qrva anyjába, hogy mások is odafordulnak.
2021. aug. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kora miatt nem, de a viselkedése miatt már előfordult, hogy távozásra kértünk valakit.
2021. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!