Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebook tényleg megy ki a...

Facebook tényleg megy ki a divatból?

Figyelt kérdés

#divat #oldal #Facebook #közösség #Társasági oldal #Kihaló félben
2021. aug. 27. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem már rég kiment.
2021. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem divat már. Nekem csak egyetemes csoport miatt van még meg. Instagram/snapchat/tiktok a népszerűbb.
2021. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 segitseg ***** válasza:
79%
Már nem olyan népszerű, viszont a shitpost csoportok valamilyen szinten életben tartják
2021. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Inkább a fiatalabbak számára megy csak ki a divatból
2021. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalabbaknál tényleg szinte kiment már a divatból, bár akad kivétel. Többségük már át is csoportosult Instagram-ra, TikTok-ra, meg Snapchat-re.
2021. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire már csak az idősek számára buli a facebook. Én 2013-ban csináltam a fiókomat, amit használok, annak idején még tényleg izgi volt a facebook, ki se bírtam, hogy ne lépjek fel, de most már javarészt az időseknek jó buli már a facebook. Instagram, Snapchat, TikTok a menő.
2021. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Attól függ, mit nevezel divatnak. Arra valóban egyre kevesebben használják, hogy ontsák magukról a lényegtelen posztokat, erre ott az insta, meg még nem tudom, mi. Viszont én konkrétan élni sem tudnék nélküle, mert pl.a gyerekeim összes iskolai infóját ott osztják meg, csomó eseményről onnan értesülök,stb. A lakóhelyem néha tényleg nagyon fontos ügyeiről is a FB-n tájékozódom, ahogy a lakók 98 százaléka.

Szóval az valóban igaz, hogy a tinik már más platformokon csücsörítenek, és az influenszerek is Instán meg TikTokon osztják az észt, de a Facebook attól még köszöni, virágzik, csak épp egy komolyabb, felnőttesebb formában.

2021. aug. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Ezek alapján akkor én elég öreg lehetek, mert a Tik Tok, Snapchat nem menő szerintem ilyen hülyeségekkel nem foglalkoznék. Instának se sok értelmét látom azon kívül hogy szeretik az emberek mutogatni magukat :D Emlékszem amikor az iwiw volt már öreges és az FB fiatalos. Húú ez se most volt változnak az idők.
2021. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!