Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ment ki ennyire a...

Miért ment ki ennyire a divatból az IWIW?

Figyelt kérdés
Emlékszem kb 5 éve minden ismerősöm fent volt IWIW-en kb minden nap de most meg felléptem és kihalt az egész az ismerőseimnek 8 éves kori profilképe van fennt pedig már 14-15 évesek. Sokan mondják, hogy a Facebook miatt mennt ki a divatból de IWIW két évvel előbb volt és már akkor népszerű volt amikor a facebookot senki nem ismerte. Minap egy év után felléptem és ugyan olyan rutinosan lépkettem rajta mert olyan átlátható és egyszerű (jó értelembe). Ha facebookra három hétig nem lépnék föl már nem lehetne kiigazodni a sok "újítás" miatt. Emellett ez egy magyar oldal nincs tele angol vackokat osztogató külföldiekkel. Egyetlen hátrány a regisztrálásnál van mert csak meghívóval lehet regisztrálni de régen mindenki megoldotta. Egyszóval miért tűnt el ilyen hirtelen? 14/f

2013. aug. 29. 12:33
1 2
 1/13 soccerway ***** válasza:
nekem mikor iwiweztem még egy két éve, minden héten jött spam üzenet rajta, facebookon soha semmi ilyen, ennyit erről. iwiwet csak magyarok használják, már pedig rengeteg magyar már külföldön él, ők se fognak iwiwezni már csak a nem magyar ismerőseik miatt sem, aztán vannak dolgok amikhez szükséges a facebook regisztrácó, ez is sok embert átcsábított facebookra.
2013. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Spamot tényleg gyakran kaptam iwiwen énis facebookon pedig hetente küldd valamelyik ismerősöm ilyen üzenetet, hogy "küldd el 16 ismerősödnek mert ha nem törölnek az oldalról" emellett naponta kapok értelmetlen játékfelkéréseket. Aki külföldön él annak is lehet meghívót küldeni.
2013. aug. 29. 13:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert a népszerű facebook már átvette a helyét.
2013. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy ahhoz, hogy ismerd az igazi iwiw-et, a kezdetektől. Arra az időszakra gondolok, mikor még nem adták el az origó-nak (ráadásul a facebook még fejben sem létezett).

Aztán az iwiw-et megváltoztatták, sokan követelték vissza a régit, mert az sokkal átláthatóbb, jobb volt. Akkor sokan csalódtak benne, ráadásul megjelent a face, először angolul, majd nem sokkal később magyarul is.

Az iwiw-et eladták az origó-nak, azóta szerencsétlen, elavult hírekkel van tele, amiket a hetedik kattintásra lehet elolvasni.

Te jó tulajdonságnak veszed azt, hogy az utóbbi néhány évben viszonylag változatlan az iwiw, valójában csak a kutya sem fejleszti.

Ami jó benne, az a részletes kereső, a névnapok nyomon követése, a legrövidebb út megmutatása két ember között.

2013. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából tudom, hogy nem fejlesztik de a facebookozni azért kezdtem el mert sok ismerősöm volt fenn ez kb 3 éve volt és nagyon tetszett, hogy minden egyszerű átlátható még a nyugdíjasok is tudták kezelni (ez nem bántás). Ma viszont már már átláthatatlan és a fejlesztések is többnyire értelmetlen pl a képes komment ami miatt veszekednek azok akik szeretnek képpel kommentelni és azok akik unják. Emelett tele lett felesleges vicc, és idézetes oldalakkal amit a korosztályombeli lányok félpercenként osztanak meg de nem értik a lényegét csak jöjjön rá pár "lájk". Aztán ha lájkolsz egy ilyen idézetes vicces oldalt mást nem is látsz az üzenőfaladon csak annak az idézeteket és a vicceket látod. Rengetegen panaszkodnak az adatvédelmi beállítások miatt mert nem egyértekmű, hogy mi micsoda. Nem mondom, hogy az iwiw tökéletes és tényleg nem ismerem milyen volt a kezdetekkor de még most is sokkal átláthatóbb a facebooknák.
2013. aug. 29. 13:44
 6/13 soccerway ***** válasza:

'Rengetegen panaszkodnak az adatvédelmi beállítások miatt mert nem egyértekmű, hogy mi micsoda.'


kel hozzá vagy 60-as IQ.


Ha valaki sok baromságot rak ki üzenőfalra, akkor letiltod az embert, vagy a postjait.

2013. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze le lehet tiltani de nem fogom a barátaimat letiltani mert akkor charelni se tudunk de tele van az oldala a hülye megosztásokkal. Egyébként lehet, hogy nem olyan bonyolult az adatvédelmi beállítás de akkor se értik meg sokan.
2013. aug. 29. 14:29
 8/13 soccerway ***** válasza:

"vagy a postjait."


tehát chatelni lehet vele továbbra is. Adatvédelmi beállÍtások miatt meg nem kell sírni, ha valami nem tetszik átállítod, ha nem megy, megkérdezed hol kell.

2013. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha meg a postjait tiltom le nem látom a 10-ből 1 értelmes postját ami fontos lehet.
2013. aug. 29. 14:42
 10/13 soccerway ***** válasza:
ez van, ilyenek a csitrik
2013. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!